Not Your language? Translate: CroatianEnglishGermanPolishRussian

Kalendarz CHORWACJA 2020 [PRZEDSPRZEDAŻ]

Mieć Chorwację na oku przez cały rok? Udało się! Po dwóch latach starań, w końcu możemy się pochwalić – oddajemy w Wasze ręce Kalendarz CHORWACJA 2020 składający się wyłącznie z naszych zdjęć! Dobierając je staraliśmy się jak najlepiej dopasować zdjęcia do danej pory roku. Wybór nie był prosty. Mamy jednak nadzieję, że trafimy w Wasz gust. Projektując karty miesięcy, największy nacisk położyliśmy na rozmiar zdjęcia, wychodząc z założenia, że to właśnie ono ma przykuwać nasz wzrok zawsze kiedy na nie spojrzymy. Ponadto, przy każdym miesiącu dorzuciliśmy informację o znajdującym się na zdjęciu miejscu lub jego okolicy.

 

Więcej o kalendarzu

Kalendarz wydrukowany jest w formacie A3 (29,7x42cm) na wysokiej jakości papierze kredowym w orientacji poziomej, tak by kadry zdjęć były jak największe. Zdecydowaliśmy się na druk obustronny co spowodowało zmniejszenie liczby zużytego papieru z 13 do 7 kart. Tradycyjnie już, skorzystaliśmy z usług firmy Selino, która wzorowo zajmuje się dystrybucją naszych naklejek. Niebawem znajdziecie więcej niespodzianek w naszym sklepie!

  • Format A3 (297x420mm)
  • 1+6 kart
  • Okładka: kreda mat 350g
  • Wnętrze: kreda mat 170g
  • Biała spirala z zawieszką

 

Cena kalendarza: 50 zł (w przedsprzedaży)

 

Ruszyła przedsprzedaż!

Do niedzieli 24 listopada możecie nabyć kalendarz w przedsprzedaży, taniej o 5 zł. Przedsprzedaż kryje więcej plusów. Dzięki przedsprzedaży macie pewność, że Wasz kalendarz dotrze do Was jeszcze przed Mikołajkami 6 grudnia!

WAŻNE: Wysyłka kalendarzy zakupionych w przedsprzedaży rozpocznie się dopiero w poniedziałek 25 listopada.

KUP KALENDARZ

 

Przykładowe miesiące

Poniżej znajdują się dwie wybrane karty miesięcy (lipiec i październik).

Kalendarz CHORWACJA 2020 CroLove - lipiec Kalendarz CHORWACJA 2020 CroLove - październik

 

KUP KALENDARZ

 

Jak kupować na Selino

Poniżej znajduje się schemat pierwszych kroków w panelu zamówień w platformie Selino. Selino oferuje również wysyłkę poza granice RP.

WAŻNE!!! Na liście krajów do wysyłki zagranicznej brakuje Chorwacji. Jeśli ktoś z Was chce jednak otrzymać kalendarz na chorwacki adres, wystarczy, że napiszecie na maila: info@selino.pl taką wiadomość, a ich dział przeliczy Wam koszty dostarczenia!

Jak zamówić kalendarz CHORWACJA 2020 Jak zamówić kalendarz CHORWACJA 2020

 

KUP KALENDARZ

3 komentarze