Kalendarz CHORWACJA 2021

Mieć Chorwację na oku przez cały rok? Udało się! Oddajemy w Wasze ręce Kalendarz CHORWACJA 2021 składający się wyłącznie z naszych zdjęć! Jest to już druga edycja kalendarzy CroLove. Wybór zdjęć nie był prosty. Mamy jednak nadzieję, że trafimy w Wasz gust. Projektując karty miesięcy, największy nacisk położyliśmy na ich czytelność. 2020 rok nie był łatwy dla nas wszystkich – niech ten kalendarz na 2021 przypomina Wam, że każdy kolejny rok jest coraz lepszy!

UWAGA: Aby mieć pewność, że kalendarze dotrą do Was jak najszybciej, wyłączyliśmy możliwość zamawiania przez Pocztę Polską. Aktualnie możecie zamawiać do Paczkomatów InPost oraz przez kuriera DPD co powoduje, że Was kalendarz jest u Was w ciągu kilku dni. Jest wielka szansa, że jeśli zamówicie kalendarz dzisiaj lub jutro, dotrze on do Was na Mikołajki – idealny prezent pod poduchę dla prawdziwych CroManiaków.

UWAGA 2: Zamawiając prócz kalendarza inne produkty z naszego sklepu, należy liczyć się z tym, że cała przesyłka dojdzie znacznie później (niż w przypadku zamówienia samego kalendarza), ponieważ zanim zostanie ona do Was wysłana, najpierw Selino musi wyprodukować zamówione pozostałe produkty. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem – jeśli zależy nam na szybkim otrzymaniu kalendarza – jest zrealizowanie osobnych zamówień.

W stosunku do naszego poprzedniego kalendarza, kalendarz na 2021 jest:
1) Mniejszy! (pionowy, format A4 210x297mm). Łatwiej znajdziecie dla niego miejsce do powieszenia (sami mieliśmy z poprzednim kalendarzem trochę problemu),
2) Tańszy! Poprzedni format kalendarza w połączeniu z kosztem jego wysyłki wymusił na nas trochę zbyt wysoką, według nas cenę,
3) W tej samej cenie! Od pierwszej do ostatniej sztuki, cena za kalendarz będzie ta sama. Dopuszczamy ewentualne promocje (taniej o koszt przesyłki lub „taniej w zestawie”)

Więcej o kalendarzu

Kalendarz wydrukowany jest w formacie A4 (210x297mm) na wysokiej jakości papierze kredowym w orientacji pionowej. Zdecydowaliśmy się na druk obustronny co spowodowało zmniejszenie liczby zużytego papieru z 13 do 7 kart. Tradycyjnie już, skorzystaliśmy z usług firmy Selino, która wzorowo zajmuje się dystrybucją naszych naklejek. Niebawem znajdziecie więcej niespodzianek w naszym sklepie!

  • Format A4 ( 210x297mm)
  • 1+6 kart
  • Okładka: kreda mat 350g
  • Wnętrze: kreda mat 170g
  • Biała spirala z zawieszką

 

Cena kalendarza: 30 zł

REKLAMA

 

 

KUP KALENDARZ

 

Przykładowe miesiące

Poniżej znajdują się dwie wybrane karty miesięcy (lipiec i październik).

 

REKLAMA

Kalendarz Chorwacja 2021
Styczeń
Kalendarz Chorwacja 2021
Kwiecień
Kalendarz Chorwacja 2021
Lipiec
Kalendarz Chorwacja 2021
Grudzień

 

KUP KALENDARZ

 

Jak kupować na Selino

Poniżej znajduje się schemat pierwszych kroków w panelu zamówień w platformie Selino. Selino oferuje również wysyłkę poza granice RP – również do Chorwacji!.

 

Jak zamówić kalendarz Chorwacja 2012

 

KUP KALENDARZ

REKLAMA

2 komentarze