Not Your language? Translate: CroatianEnglishGermanPolishRussian

Naklejki CroLove – edycja druga

W ubiegłym roku wydaliśmy pierwszą edycję naklejek na samochód CroLove. Zainteresowanie akcją przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. W kilka dni rozdaliśmy ponad 160 naklejek. W tym roku również rozdamy Wam naklejki byście mogli poczuć się jeszcze mocniej związani ze wspaniałą rodziną CroLove. Tak jak poprzednio tak i teraz naklejki rozdajemy zupełnie za darmo. Jedynym warunkiem jest przesłanie nam po powrocie z Chorwacji zdjęcia auta z umieszczoną na nim naszą naklejką – najlepiej oczywiście na jakimś pięknym tle chorwackiego krajobrazu. Tak niewiele, a jednak przy poprzedniej akcji dużo osób nas zawiodło, nie odsyłając zdjęcia. Liczymy, że w tym roku nas nie zawiedziecie i będziemy mogli pochwalić się Waszymi autami.

 

Trzy terminy rozdawania naklejek


Postanowiliśmy, że w tym roku rozdawanie naklejek podzielimy na trzy terminy. Akcje nazwaliśmy kolejno: „Majówka” (zakończona), „Lato” (zakończona) oraz „Wrzesień” (koniec sierpnia).
Żeby nie było tak łatwo, nie będziemy Was wcześniej informować o tym kiedy rozpoczynamy kolejne rozdawanie naklejek. Przyjęliśmy zasadę „kto pierwszy ten lepszy”.
Oczywiście najbliższa akcja już niebawem! Bądźcie czujni i szukajcie informacji na naszym fanpejdżu na Facebooku bo właśnie tam poinformujemy o starcie nadsyłania maili.

 

Uwaga na podróbki!

Dotarliśmy do osoby, która bez naszej wiedzy drukowała naklejki z naszym logo. Nie wiemy czy je sprzedawała czy rozdawała za darmo. Nie mielibyśmy nic naprzeciw gdybyśmy wcześniej zostali poinformowani o tym fakcie. Tak się nie jednak stało i nasze logo – przedmiot prawa autorskiego, które zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych nie wymaga specjalnej rejestracji, zostało wykorzystane bez naszej zgody.
Jeżeli dotrzecie do naklejek z naszym logo, które nie będą rozdawane przez nas, lecz przez osoby trzecie, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie.

 

Zdjęcia naklejek – edycja 2015

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy wykonali i przesłali nam poniższe zdjęcia swoich aut przyozdobionych naszą naklejką! Poniżej Wasze CroAuta.

Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove

Zapisz

Zapisz

2 komentarze