Polscy przewodnicy po Chorwacji

Ile razy spotkaliście się sytuacją kiedy po powrocie z urlopu, dopiero w domu dowiedzieliście się, że przebywaliście w pobliżu fantastycznych lokalizacji z piękną historią? Publikując opisy różnych miejsc zarówno na blogu jak i na fanpejdżu, często spotykamy się z komentarzami typu „Wypoczywaliśmy tak niedaleko, gdybyśmy wiedzieli o tym miejscu wcześniej, z pewnością odwiedzilibyśmy je!” Dlatego też, jeśli chcemy dobrze poznać dane miejsce lub region, zwiedzanie Chorwacji z papierowym przewodnikiem w ręku lub w wersji online to podstawa. Nic jednak nie zastąpi bogatej wiedzy jaką posiadają przewodnicy mający styczność z konkretnym miejscem na co dzień. Szczególnie polscy przewodnicy!

Dlaczego to ma takie znaczenie? Wielokrotnie już przekonaliśmy się o tym, że polski przewodnik zupełnie inaczej patrzył na dane miejsce. Inna wrażliwość czy wyłapywanie szczegółów przez rodaków, które dla Chorwatów są tak oczywiste, że nie zwracają na nie uwagi, a dla nas okazywały się niezwykle cenne.

Przygotowaliśmy dla Was listę polskich licencjonowanych przewodników po Chorwacji. Dla ułatwienia lista została podzielona na główne chorwackie regiony.

Co ważne! Licencje przyznawane są na konkretne żupanie (okręgi administracyjne). Może się więc zdarzyć, że dany przewodnik może legalnie oprowadzić Was po kilku regionach. Koniecznie sprawdzajcie listę obsługiwanych żupani przy każdym z przewodników. Przy każdym z przewodników znajdziecie dane kontaktowe.

Aktualnie lista nie jest pełna. Z czasem będą pojawiać się na niej kolejni polscy przewodnicy, którzy zgłoszą nam chęć pojawienia się na niej. Jeśli więc jesteś polskim przewodnikiem lub znasz taką osobę, skontaktuj się z nami!

Co należy zrobić aby znaleźć się na liście?

Jeśli jesteś przewodnikiem, wyślij na maila kontakt@crolove.pl (tytuł wiadomości: Przewodnik po Chorwacji) odpowiedzi na poniższe pytania:

REKLAMA

 1. Imię i Nazwisko
 2. Obsługiwany region (miasta):
 3. Licencja przewodnika na żupanie:
 4. Krótko o swojej ofercie:
 5. Kontakt: WWW / Facebook / mail / WhatsApp
 6. Zalecane dołączenie zdjęcia

Podział polskich przewodników na żupanie

Ponieważ ciężko jest przypisać konkretnych przewodników do tylko jednego regionu, poniżej znajdziecie podział na żupanie, czyli na chorwackie okręgi administracyjne. Pod tą listą znajdziecie już szersze opisy poszczególnych przewodników.

 • Dubrownicko-neretwiańska: Paulina Kovačević, Agata Ravlić, Karolina Brusić, Zuza Brusić, Danica Vitlić, Katarzyna Vidović, Lenka Laus, Aneta Pivac,
 • Istryjska: Monika Incoguto, Anna Maria Gumienna, Małgorzata Nowak Cvek, Karolina Tutić,
 • Karlowacka: Łukasz Mrzygłód,
 • Licko-seńska: Monika Incoguto, Agata Ravlić, Łukasz Mrzygłód, Małgorzata Nowak Cvek, Karolina Tutić,
 • Miasto Zagrzeb: Sabina Fučić, Agnieszka Cyganik Lučić, Monika Incoguto, Agata Ravlić, Karolina Tutić, Domina Lujak Tot, Małgorzata Bartczak,
 • Primorsko-gorska: Monika Incoguto, Karolina Tutić, Małgorzata Nowak Cvek,
 • Splicko-dalmatyńska: Agata Ravlić, Agnieszka Cyganik Lučić, Roman Waligórski, Ewa Kaštelan, Anna Kwiatkowska, Jan Ivan Drazin, Katarzyna Vuka, Danica Vitlić, Katarzyna Vidović, Aneta Pivac,
 • Szybenicko-knińska: Agata Ravlić, Marta Sawka Marinković, Anna Kwiatkowska, Jan Ivan Drazin, Łukasz Mrzygłód, Danica Vitlić, Katarzyna Baczyńska, Aneta Pivac,
 • Zadarska: Agata Ravlić, Łukasz Mrzygłód, Agnieszka Cielesta, Sandra Mračić,
 • Zagrzebska: Sabina Fučić, Agnieszka Cyganik Lučić, Agata Ravlić, Domina Lujak Tot, Małgorzata Bartczak,

Polscy przewodnicy po północnej Chorwacji

Sabina Fučić

Obsługiwany region (miasta): miasto Zagrzeb.

Licencja przewodnika na żupanie: Zagrzebska, miasto Zagrzeb

Krótko o swojej ofercie: Jestem licencjonowanym przewodnikiem miejskim po Zagrzebiu, specjalizującym się w oprowadzaniu turystów polskojęzycznych. Zwiedzanie Zagrzebia dostosowuję do ich znajomości kontekstu kulturowego, zwracając przy tym szczególną uwagę na podobieństwa oraz różnice między historią, kulturą i realiami polskimi a chorwackimi. Jestem rodowitą zagrzebianką i z ogromnym entuzjazmem przekazuję turystom swoją wiedzę oraz pozytywne uczucia, jakie moje miasto rodzinne u mnie wywołuje. Serdecznie zapraszam do współpracy!

Kontakt: Facebook / mail: s.fucic@gmail.com

REKLAMA

Sabina Fučić

Agnieszka Cyganik Lučić

Obsługiwany region (miasta): Zagrzeb
Licencja przewodnika na żupanie: Zagrzebska, miasto Zagrzeb, Splicko-dalmatyńska
Krótko o swojej ofercie: W myśl hasła – Chorwacja to nie tylko morze odkrywam przed gośćmi najciekawsze i najurokliwsze miejsca chorwackiej stolicy. Oferuję programy standardowe, specjalistyczne, polskimi śladami, tailor-made etc.

Kontakt: Facebook / mail: agnieszka.cyganik@gmail.com

Agnieszka Cyganik Lučić - polski przewodnik po Chorwacji

Domina Lujak Tot

Obsługiwany region (miasta): Zagrzeb

Licencja przewodnika na żupanie: Zagrzebska, miasto Zagrzeb

Krótko o swojej ofercie: Polish Your Zagreb powstało jako przestrzeń zabawy parę lat temu z inicjatywy przewodniczki Dominy Lujak Tot. Dajemy z siebie wszystko, aby każdy gość, w miłej atmosferze i poprzez zabawę dowiedział się wszystkiego, czego jego dusza zapragnie dowiedzieć się o Chorwacji. Mając to na uwadze, jesteśmy świadomi jednak, że nie jesteśmy Bogami i może się zdarzyć, że nie odpowiemy od razu na każde pytanie. Jednak, zrobimy wszystko, aby odnaleźć odpowiedź, a następnie skontaktujemy się z gościem, którego ciekawość została rozbudzona i udzielimy mu odpowiedzi.

Kontakt: Facebook / mail: polishyourzagreb@gmail.com / WhatsApp: +385 953779279

Domina Lujak Tot - polski przewodnik po Chorwacji

Małgorzata Bartczak

Obsługiwany region (miasta): Miasto Zagrzeb

Licencja przewodnika na żupanie: Zagrzebska, miasto Zagrzeb

Krótko o swojej ofercie: Pokochałam Chorwację i miasto Zagrzeb, w którym zamieszkałam. Teraz zarażam tą miłością polskich turystów. Zapraszam na spacer ze mną!

Kontakt: mail: gosiabartczak@onet.pl

REKLAMA

Polscy przewodnicy po Istrii

Monika Incoguto

Obsługiwany region (miasta): Istria i Kvarner, czyli głównie Pula, Rovinj, Poreč, Rijeka, Opatija, Krk oraz dodatkowo Jeziora Plitvickie i Zagrzeb.

Licencja przewodnika na żupanie: Istryjska, Primorsko-gorska, Licko-seńska, miasto Zagrzeb

Krótko o swojej ofercie: Dlaczego Amfiteatr, a nie Koloseum? Jakim cudem kamienny sarkofag może pływać? Czy pan Wołodyjowski urodził się w Opatii? To tylko niektóre z pytań, które możesz zadać podczas zwiedzania z licencjonowaną przewodniczką. Zatem spotkajmy się w Chorwacji!

Kontakt: Facebook / mail: wycieczki@prekorupe.com

Monika Incoguto

Anna Maria Gumienna

Obsługiwany region (miasta): Istria

Licencja przewodnika na żupanie: Istryjska

Krótko o swojej ofercie: Jestem przewodniczką po Istrii już ponad dwadzieścia lat. Oprowadzam po wszystkich miastach i miasteczkach na półwyspie, takich jak Pula, Rovinj, Poreč, Pazin, Labin, Motovun, Grožnjan, Gračišće itd. Także organizuje wycieczki dla miłośników przyrody, miłośników dobrego wina i świetnych lokalnych potraw. Zapraszam na magiczny półwysep!

Kontakt: mail: anna_gumienna@yahoo.com

Agnieszka Cyganik Lučić

Małgorzata Nowak Cvek

Obsługiwany region (miasta): Pula, Rovinj, Poreč, Motovun, Grožnjan, Pazin, Hum, Labin, Rijeka, Opatija, wyspa Krk

Licencja przewodnika na żupanie: Istryjska, Licko-seńska

REKLAMA

Krótko o swojej ofercie: Pracuję jako przewodnik w Chorwacji od 17 lat. Chętnie dojeżdżam do grup wszędzie na Istrii i częściowo na Kvarnerze. Pomagam w organizacji degustacji: wina, rakiji, trufli, oliwy z oliwek, obiadów, wieczorów regionalnych.

Kontakt: mail: gosia.nowak1@wp.pl / WhatsApp: +385917683336

Małgorzata Nowak Cvek - polski przewodnik po Chorwacji

Polscy przewodnicy po Kvarnerze

Karolina Tutić

Obsługiwany region (miasta): Zagrzeb, Plitwice, Istria, Kvarner (wyspa Krk, Opatija, Rijeka, Rab, itd.)

Licencja przewodnika na żupanie: Primorsko-gorska, Licko-seńska, Miasto Zagrzeb, Istryjska

Krótko o swojej ofercie: Oferuję zwiedzanie grupowe i indywidualne, załatwiam hotele dla grup, wejściówki, rejsy statkiem, jestem tłumaczem przysięgłym języka polskiego i chorwackiego.

Kontakt: Facebook / mail: karolina.opatija@gmail.com / WhatsApp: +385958906258

Karolina Tutić - polski przewodnik po Chorwacji

Polscy przewodnicy po Dalmacji

Agata Ravlić

Obsługiwany region (miasta): Dalmacja – Dubrovnik, Korčula, Split, Trogir, Makarska, Biokovo

Licencja przewodnika na żupanje: Dubrownicko-neretwiańska, Splicko-dalmatyńska,
Szybenicko-knińska, Zadarska, Licko-senska, Zagrzebska, miasto Zagrzeb

Krótko o swojej ofercie: Mieszkam w Makarskiej od wielu lat, jestem licencjonowanym przewodnikiem – interpretatorem i zajmuję się storytellingiem. Zabiorę Cię w niezapomnianą podróż po pięknej Dalmacji. Odkryjemy razem nie tylko jej naturalne cuda, ale także zgłębimy jej wyjątkową historię i zanurzymy się w jej bogate dziedzictwo kulturowe. Postaram się zarazić Cię miłością i pasją do tej części Chorwacji. Oferuję Ci moją wiedzę, humor oraz mnóstwo ciekawych historii, które chcę Ci opowiedzieć. Umów się i spotkaj ze mną – polskim przewodnikiem!

Kontakt: Facebook / mail 1: agataravlic@net.hr / mail 2: info@agatamakarska.com / WhatsApp: 00385981812747

REKLAMA

Agata Ravlić

Paulina Kovačević

Obsługiwany region (miasta): Dubrownik i okolice: Lokrum, Srđ, Župa Dubrovačka, Konavle, Cavtat, Primorje, Trsteno, Pelješac, Ston, Korčula

Licencja przewodnika na żupanie: Dubrownicko-neretwiańska

Krótko o swojej ofercie: Czy tylko na chwilę czy na dłuższą wizytę Dubrownik i jego okolice są warte poznania. To miasto stało się moim domem prawie 20 lat temu i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Na wzajemność musiałam sobie zasłużyć😄. Wciąż odkrywam jego fenomen na nowo i w to odkrywanie uwielbiam wciągać moich gości. Dajcie się zaprosić, a ze mną odnajdziecie Dalmację tylko dla siebie.

Kontakt: Facebook / Instagram / mail: dubrovnikmylife@gmail.com / WhatsApp: +385919290067

Paulina Kovačević - polski przewodnik po Chorwacji

Marta Sawka Marinković

Obsługiwany region (miasta): Split i Trogir

Licencja przewodnika na żupanje: Splicko-dalmatyńska

Krótko o swojej ofercie: Zapraszam na zwiedzanie Splitu i Trogiru. Podczas około spaceru po Splicie opowiem Państwu dlaczego pałac Dioklecjana ma różne kolory kamieni, skąd i dlaczego w znajdują się w nim sfinksy, dlaczego okulary są piątą kończyną i dlaczego Split mieszkańcy nazywają najbardziej szalonym miastem na świecie. Trogir to miasto mistrza Radovana, miasto pełne antycznej, chrześcijańskiej i średniowiecznej alegorii przedstawionej w portalu katedry św. Wawrzyńca.

Kontakt: Facebook / mail: martasawka@gmail.com / WhatsApp: +385998205649

Marta Sawka Marinković

Roman Waligórski

Obsługiwany region (miasta): Split, Trogir, wyspa Hvar, twierdza Klis, jaskinia Vranjača, śladami Gry o tron (Split i okolice)
Licencja przewodnika na żupanie: Splicko-dalmatyńska

Krótko o swojej ofercie: Jestem licencjonowanym przewodnikiem w Środkowej Dalmacji. Oprowadzam po Splicie, Trogirze, wyspie Hvar, twierdzy Klis, w swojej ofercie mam również tropienie śladów bohaterów serialu „Gra o Tron”. Wybierając moją ofertę masz zapewniony indywidualny, profesjonalny spacer z nutą dobrego humoru. Oprowadzę Was po dalmatyńskich perełkach, także tych, których turysta sam nie zajdzie. Split to miasto antyczne, jest tu nadal obecny duch cesarza Dioklecjana, a w jego pałacu wciąż tętni życie. Trogir to miasto na wyspie, miasto muzeum z labiryntem średniowiecznych uliczek, pełnych niespodzianek. Hvar to wyspa lawendy i gwarantowanej pogody. Wspaniałe zabytki, opuszczone stare wioski i piękna przyroda zachwycą tu każdego. Fascynujące i pełne emocji jest także tropienie śladów bohaterów serialu „Gra o Tron”. W czasie spaceru ze mna poznacie wiele niesamowitych legend i fascynujących historii. Usłyszycie także o polskich śladach, obecnych w Dalmacji od stuleci. Do zobaczenia.

REKLAMA

Kontakt: Facebook / mail: przewodnik.split@gmail.com / WhatsApp: +385 98 818966

Roman Waligórski - polski przewodnik po Chorwacji

Karolina Brusić

Obsługiwany region (miasta): Dubrownik, Cavtat, okolice Dubrownika, wyspa Korčula, półwysep Pelješac, Ston

Licencja przewodnika na żupanie: Dubrownicko-neretwiańska

Krótko o swojej ofercie: Urodzona w Chorwacji Krakowianka. Przewodnikiem po Dubrowniku i okolicy jestem od 2011 roku. Uwielbiam te klimaty dalmatyńskie, tą przekorę Dubrowniczan i historę tego miasta, która jest tak nieprawdopodobna, że aż musi być prawdziwa. Każde miejsce w naszym województwie to perełka, która ma swoją opowieść. Zapraszam na zwiedzanie z uśmiechem i humorem.

Kontakt: Facebook / mail 1: kajkabrus@hotmail.com / mail 2: karolabrus@gmail.com / WhatsApp: +48509137273

Karolina Brusić - polski przewodnik po Chorwacji

Ewa Kaštelan

Obsługiwany region (miasta): Split, Trogir i okolice

Licencja przewodnika na żupanie: Splicko-dalmatyńska

Krótko o swojej ofercie: Mieszkam w Dalmacji od wielu lat. Stażu przewodnickiego tez mam nie mało, można powiedzieć, ze zdeptałam tutaj już każdy kamień jednak w dalszym ciągu jestem zauroczona tym rejonem i chętnie się tym zauroczeniem podzielę.
Zapraszam na spacer pod tytułem „ Od pałacu do miasta“, podczas którego będziemy wspólnie odkrywali tajemnice pałacu cesarza Dioklecjana w Splicie.
Trogir to kamienna bombonierka, która wspólnie otworzymy i przekonana jestem, ze wrócicie po jeszcze.

Kontakt: mail: ewaka@net.hr / WhatsApp: +385 915742257

Ewa Kaštelan - polski przewodnik po Chorwacji

Łukasz Mrzygłód

Obsługiwany region (miasta): Zadar, Szybenik, Nin, Pag, Karlovac, Park Narodowy Krka, Jeziora Plitwickie

REKLAMA

Licencja przewodnika na żupanie: Zadarska, Szybenicko-knińska, Licko-seńska, Karlowacka

Krótko o swojej ofercie: Polacy jadą często do Chorwacji z mapą w dłoni, warto jednak skorzystać z usług przewodnika, znającego kraj jak własną kieszeń i odkrywającego przed turystami miejsca, których próżno szukać w książkach i w Internecie. W moich opowieściach staram się nie tylko zaspokoić ciekawość tropicieli zabytków, ale też pokazać każdemu coś, co pozwoli mu odkryć Chorwację z nieco innej strony. Zróbmy razem coś niepowtarzalnego!

Kontakt: Facebook / mail: lukasz@croatia4you.eu

Łukasz Mrzygłód - polski przewodnik po Chorwacji

Anna Kwiatkowska

Obsługiwany region (miasta): Szybenik, P. N. Wodospady Rzeki Krka, Split, Trogir i pozostałe miejsca regionu Szybenicko-knińskiego i Splitsko-dalmatyńskiego.

Licencja przewodnika na żupanie: Szybenicko-knińska, Splicko-dalmatyńska

Krótko o swojej ofercie: zapraszam na wspólne odkrywanie perełek Środkowej Dalmacji zarówno starszych jak i młodszych (rodziny z dziećmi bardzo mile widziane). Podczas wspólnych krótszych spacerów po miastach czy dłuższych wypraw (także tematycznych) przybliżę Wam ciekawe historie, wskażę najciekawsze miejsca, zabytki czy miejsca przyrodnicze; nie zabraknie opowieści o aktualnych tematach, gastronomii, tradycji i zwyczajach. Zapraszam na zwiedzanie w formie gier terenowych (questing) czy wypraw szlakami tematycznymi, gastronomicznymi, winnymi itp.

Kontakt: Facebook / Instagram / mail: anna.dalmacja@gmail.com

Jan Ivan Drazin

Obsługiwany region (miasta): Split, Trogir, Salona, Klis

Licencja przewodnika na żupanie: Splicko-dalmatyńska, Szybenicko-knińska,
Krótko o swojej ofercie: Przewodnik w języku polskim od 2000 roku. Oprowadzanie grup i osób indywidualnych Split, Trogir, Salona i Klis

Kontakt: mail: jan@pinija-dalmatia.hr / WhatsApp: +385915747584

REKLAMA

Jan Ivan Drazin - polski przewodnik po Chorwacji

Katarzyna Vuka

Obsługiwany region (miasta): Środkowa Dalmacja, miasta: Split i Trogir

Licencja przewodnika na żupanie: Splicko-dalmatyńska

Krótko o swojej ofercie: Oferuję Państwu obsługę przewodnicką dla grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych. Posiadam aktualne uprawnienie na miasta Split i Trogir. Od ponad 20 lat mieszkam w tym pięknym i interesującym kraju i z pasją, dobrą energią i szczerym uśmiechem pokażę Wam te miasta i opowiem o ich ciekawej przeszłości.

Kontakt: Faceboook / mail: kati.vuka@gmail.com / WhatsApp: +385992159477

Katarzyna Vuka - polski przewodnik po Chorwacji

Zuza Brusić

Obsługiwany region (miasta): Dubrownik

Licencja przewodnika na żupanie: Dubrownicko-neretwiańska

Krótko o swojej ofercie: W trakcie spaceru po mieście, które stało się Republiką usłyszycie tajemnicze historie, ciekawostki i poznacie różnice między Dubrowczanami, a resztą świata.

Kontakt: mail: suzana@onet.pl / WhatsApp: +385915945247

Danica Vitlić

Obsługiwany region (miasta): Szybenik, Split, Dubrownik

Licencja przewodnika na żupanie: Splicko-dalmatyńska, Szybenicko-knińska, Dubrownicko-neretwiańska

REKLAMA

Krótko o swojej ofercie: Jestem polskim przewodnikiem w Chorwacji. Mam lincencje za żupanie Splicko-dalmatyńską, Szybenicko-knińską i Dubrownicko-neretwiańską. Organizuje wycieczki w jezyku polskim, mieszkam w Tucepi (Makarska riwiera)

Kontakt: Facebook / mail: v3tucepi@gmail.com / WhatsApp: +385915714397

Danica Vitlić - polski przewodnik po Chorwacji

Katarzyna Vidović

Obsługiwany region (miasta): Dubrownik, Ston, Korčula, Split, Salona, Hvar

Licencja przewodnika na żupanie: Dubrownicko-neretwiańska, Splicko-dalmatyńska

Krótko o swojej ofercie: Zapraszam do zwiedzania ze mną najpiękniejszego rejonu Chorwacji – południowej Dalmacji – Dubrovnika, Korčuli, Splitu. Poza tym, ze jestem licencjonowanym przewodnikiem prowadzę tez lokalne biuro podroży i organizuje wycieczki po polsku oraz niezapomniane pobyty dla Polaków.

Kontakt: WWW / Facebook / WhatsApp: +385 993 690 888

Agnieszka Cielesta

Obsługiwany region (miasta): region zadarski, Zadar, Nin, Pag,

Licencja przewodnika na żupanie: Zadarska

Krótko o swojej ofercie: Gdyby kamień potrafił mówić opowiedziałby Wam niezliczone historie, których nasłuchał się przez tysiące lat. Ale milczy, zatem opowiem Wam ja… Zapraszam w niesamowitą podróż po regionie zadarskim – podróż przez dzieje, utkane z legend, historii wielkich sław i zwykłych ludzi, przez kulturę, język, smaki, dźwięki i zapachy …. Lubicie „smakować” odwiedzany region i poznawać go wszystkimi zmysłami? Trafiliście idealnie! Dowiecie się (między innymi) jak brzmią morskie organy, dlaczego pozdrawia się słońce, w czym tkwi tajnik smaku sera z Pagu i likieru Maraskino i lodów z dodatkiem soli oraz jak powstaje „paška čipka”. Zapraszam do regionu zadarskiego i na absolutnie unikatową wyspę Pag!

Kontakt: Facebook / mail: agnieszka.agave@gmail.com / Tel/WhatsApp: +48 729887875

REKLAMA

Sandra Mračić

Obsługiwany region (miasta): region zadarski, Zadar, Nin, Pag,

Licencja przewodnika na żupanie: Zadarska

Krótko o swojej ofercie: Zapraszam Panstwa na zwiedzanie Zadaru -miasto z bogata historia ale także jedynym morskim organami na świecie. Zapraszam do Ninu – najbardziej romantyczne miasto na świecie, zapraszam na Pag – sól, koronka i sery, Oferuję Państwu obsługę przewodnicką dla grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych. Jestem pół Polką i pół Chorwatką i z uśmiechem pokażę Wam te miasta i opowiem o ich ciekawej przeszłości.

Kontakt: mail: sandra.mracic@gmail.com / Tel/WhatsApp: +385958089620

Lenka Laus

Obsługiwany region (miasta): Korčula

Licencja przewodnika na żupanie: Dubrownicko-neretwiańska

Krótko o swojej ofercie: Moje imię jest Lenka Laus. Jestem przewodnikiem w języku polskim po Korčuli. 

Kontakt: WhatsApp: +385918963639

Katarzyna Baczyńska

Obsługiwany region (miasta): Szybenik, Park Narodowy Krka, Skradin

Licencja przewodnika na żupanie: Szybenicko-knińska

REKLAMA

Krótko o swojej ofercie: Degustacje ekodalmatinskich produktów+ konoba- Ecostore Croatia, Lozovac- selo Kalauzi (3km od PN Krka, wejście Lozovac)

Kontakt: mail: katarzynabaczynska77@gmail.com

Katarzyna Baczyńska - polski przewodnik po Chorwacji

Aneta Pivac

Obsługiwany region (miasta): Split, Trogir, Omis, Makarska, Imotski, Dubrownik, Szybenik

Licencja przewodnika na żupanie: Splicko-dalmatyńska, Szybenicko-knińska, Dubrownicko-neretwiańska

Krótko o swojej ofercie: Oprowadzam m.in. po Splicie, Trogirze, Makarskiej, Omiszu, Imotskom, Dubrowniku i Stonie, Szybeniku i PN Krka, ale także pilotuję polskie wycieczki z Riwiery Makarskiej do Mostaru, Počitelja, Ljubuškog i Međugorje i na Wodospad Kravica.

Kontakt: Facebook / mail: kogutkova@gmail.com

Aneta Pivac - polski przewodnik po Chorwacji
Podoba Ci się CroLove? Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy!
Postaw kawę CroLove na buycoffee.to
Udostępnij dalej!
Udostępnij

REKLAMA