Naklejki CroLove

Rozpoczynając w 2015 roku akcję Naklejki CroLove przez głowę nam nawet nie przeszło, że spotkamy się z tak pozytywnym odzewem z Waszej strony. Już ponad 6 tysięcy pojazdów jeździ z naklejką CroLove. Nie tylko po polskich drogach! Przez dwa lata wysłaliśmy ok. 80 naklejek m.in. do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Norwegii, a nawet do Nowego Jorku!

Za każdym razem, kiedy rozdawaliśmy naklejki pojawiał się ten sam problem – ograniczona liczba naklejek. Zapotrzebowanie na naklejki było trzykrotnie większe od naszego budżetu, przeznaczanego na ten cel. Część z Was, nie ze swojej winy zapominała o starcie akcji zapisywania się na naklejki co powodowało, że już po godzinie nie mieli szans na otrzymanie naklejki.

Pojawiły się wtedy głosy byśmy po prostu zaczęli sprzedawać naklejki. Długo się przed tym broniliśmy jednak kładąc na szalę Waszą chęć posiadania naklejki oraz nasze pierwotne założenia postanowiliśmy rozpocząć ich sprzedaż by już nigdy dla nikogo nie zabrakło naklejek oraz by już nigdy nikt nie musiał pilnować startu akcji.

 

Problem dystrybucji naklejek rozwiązany!

Rozważaliśmy różne rozwiązania przy wyborze miejsca sprzedaży. Największym problemem okazało się przeprowadzenie cyklicznej sprzedaży zgodnie z prawem. I tu pojawiła się przeszkoda nie do przeskoczenia. Krótko, bez założenia firmy się nie obędzie. Żeby sprzedać naklejki mamy założyć firmę… Udało się jednak znaleźć legalny sposób! Naklejki CroLove sa już dostępne dla każdego!

Najlepszym rozwiązaniem okazało się wystawienie naklejek za pośrednictwem naszego sklepu na Selino dzięki dropshippingowi.

REKLAMA

Jedynym minusem sprzedaży poprzez nasz sklep na Selino jest fakt, że do ceny naklejek musimy doliczyć (wysoką) prowizję sklepu. Stąd właśnie taka, a nie inna cena. Dodatkowo doliczyć należy koszt przesyłki.

 

Naklejki już dostępne!

CZARNA NAKLEJKA CROLOVE
[Kup teraz]

BIAŁA NAKLEJKA CROLOVE
[Kup teraz]

 

Jak kupować naklejki na Selino

Poniżej przedstawiamy kroki przy zamawianiu naklejek na Selino.
Jak kupić naklejkę CroLove

 

REKLAMA

Jak naklejać naklejki CroLove na samochód

Poniżej znajduje się bardzo dobry przykład jak prawidłowo naklejać naklejki takiego samego typu jak nasze. Polecamy dokładnie obejrzeć oraz bardzo delikatnie odklejać naklejkę!

 

Uwaga na podróbki!

Dotarliśmy do osoby, która bez naszej wiedzy drukowała naklejki z naszym logo. Nie wiemy czy je sprzedawała czy rozdawała za darmo. Nie mielibyśmy nic naprzeciw gdybyśmy wcześniej zostali poinformowani o tym fakcie. Tak się nie jednak stało i nasze logo – przedmiot prawa autorskiego, które zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych nie wymaga specjalnej rejestracji, zostało wykorzystane bez naszej zgody.
Jeżeli dotrzecie do naklejek z naszym logo, które nie będą rozdawane przez nas, lecz przez osoby trzecie, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie.

 

Zdjęcia naklejek na Waszych autach

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy wykonali i przesłali nam poniższe zdjęcia swoich aut przyozdobionych naszą naklejką! Poniżej Wasze CroAuta.

Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove Naklejka na samochód CroLove

Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove Naklejki na samochód CroLove

Naklejka na samochód CroLove

REKLAMA