Not Your language? Translate: CroatianEnglishGermanPolishRussian

Promy w Chorwacji – ceny i rozkład rejsów w 2018

Promy w Chorwacji to nieodłączny element panoramy Adriatyku. Chorwacja posiada ponad 1200 wysp i wysepek z czego prawie 50 z nich jest zamieszkałych. Do większości z tych wysp kursują regularnie promy samochodowe i osobowe, m.in. szybkie katamarany. Przedstawiamy ceny promów oraz rozkład rejsów w 2018 roku.

Uwaga: poniższe ceny obowiązują w sezonie letnim tj. 01.06 – 30.09.2018. Ceny oraz rozkład połączeń promowych w Chorwacji po za sezonem wakacyjnym tzw. sezonie niskim znajdziecie na stronie www.jadrolinija.hr. Zdarza się również, że część promów pływa „od brzegu do brzegu” bez przestrzegania ścisłego rozkładu. Wszystko po to by przewieźć jak największą liczbę osób. Taka sytuacja występuje m.in. w przypadku promu na Hvar (Drvenik – Sućuraj).

Pamiętajcie, że nasz cennik oraz rozkład obejmuje wyłącznie promy Jadrolinija, prócz których pływa jeszcze kilku operatorów, np. BuraLine czy Krilo. Niech Wam służy dobrze ta wyszukiwarka promów w Chorwacji!

Ceny promów w Chorwacji w sezonie wakacyjnym

 

Region Rijeka

Promy samochodowe

Promy osobowe

 

Region Zadar

Promy (rozpiska)
Promy samochodowe

Promy osobowe

 

Region Šibenik

Promy samochodowe

 

Region Split

Promy (rozpiska)
Promy samochodowe

Promy osobowe

 

Region Dubrownik

Promy samochodowe

Promy osobowe

 

Rozkład rejsów promów w Chorwacji

 

Region Rijeka (mapa)

 

Region Zadar (mapa)

 

Region Šibenik (mapa)

 

Region Split (mapa)

 

Region Dubrownik (mapa)

3 komentarze

  1. Asia
    -

    Hej, nie do końca jestem w stanie się połapać w tych promowych rozpiskach. Czy cena przy rysunku z dwoma samochodami i znakiem =/> z siedzeniami dotyczy samochodów i ich pasażerów, czy za pasażerów obowiązuje dodatkowa opłata? Będę wdzięczna za pomoc :)