Promy w Chorwacji – ceny i rozkład rejsów w 2021

Promy w Chorwacji to nieodłączny element panoramy Adriatyku. Chorwacja posiada ponad 1200 wysp i wysepek z czego prawie 50 z nich jest zamieszkałych. Do większości z tych wysp kursują regularnie promy samochodowe i osobowe, m.in. szybkie katamarany. Przedstawiamy ceny promów oraz rozkład rejsów w 2021 roku.

UWAGA: podane ceny obowiązują w okresie od 4 czerwca do 3 października 2021. Ceny oraz rozkład połączeń promowych w Chorwacji po za sezonem wakacyjnym tzw. sezonie niskim znajdziecie na stronie www.jadrolinija.hr. Zdarza się również, że część promów pływa „od brzegu do brzegu” bez przestrzegania ścisłego rozkładu. Wszystko po to by przewieźć jak największą liczbę osób. Taka sytuacja występuje m.in. w przypadku promu na Hvar (Drvenik – Sućuraj).

Pamiętajcie, że nasz cennik oraz rozkład obejmuje wyłącznie promy Jadrolinija, prócz których pływa jeszcze kilku operatorów, np. BuraLine czy Krilo. Niech Wam służy dobrze ta wyszukiwarka promów w Chorwacji!

Rozkład rejsów promów w Chorwacji

Region Rijeka (Mapa)

Region Zadar (Mapa)

Region Šibenik (Mapa)

Region Split (Mapa)

Region Dubrownik (Mapa)

Ceny promów w Chorwacji w sezonie wakacyjnym

Region Rijeka

Promy samochodowe

Promy osobowe (katamarany)

Klasyczne statki pasażerskie

REKLAMA

Region Zadar

Promy samochodowe

Promy osobowe (katamarany)

Klasyczne statki pasażerskie

Region Šibenik

Promy samochodowe

Klasyczne statki pasażerskie

REKLAMA

Region Split

Promy samochodowe

Promy osobowe (katamarany)

Region Dubrownik

Promy samochodowe

Promy osobowe (katamarany)

 • Prom Dubrovnik – Korčula – Hvar – Bol – Split

Klasyczne statki pasażerskie

REKLAMA

11 komentarzy

 1. Asia
  -

  Hej, nie do końca jestem w stanie się połapać w tych promowych rozpiskach. Czy cena przy rysunku z dwoma samochodami i znakiem =/> z siedzeniami dotyczy samochodów i ich pasażerów, czy za pasażerów obowiązuje dodatkowa opłata? Będę wdzięczna za pomoc :)

 2. Lucy
  -

  hej, bedziemy potrzebowali prom ze Splitu do Bol i z tego co widze na stronie, sa dwie linie katamaranu i te dwie linie maja rozne ceny. Czy moge jakos zarezerwowac przejazd? – czy trzeba w ogole rezerwowac? (to polaczenie nie jest czeste – 2x w ciagu dnia), bedziemy w czerwcu. Musze miec pewnosc ze beda miejsca na katamaranie, by dotrzec do Brac konkretnego dnia. Z tego co widze, przy jednej z dwoch lini jest opcja kupna online – ale wtedy zostana pobrane oplaty wynikajace z roznych walut, przy drugiej lini tej opcji nie ma.
  Czyli najlepiej byloby dla mnie zarezerwowac i kaplacic w kunach na miejscu.
  Czy macie doswiadczenia jak to dziala i jak to najlepiej zalatwic?
  dziekuje i pozdrawiam
  Lucy

 3. Jacek
  -

  No i zmienili rozkład, teraz muszę szukać noclegu tranzytowego między powrotem z jednej i promem na druga wyspę. :/
  Pozostaje mieć nadzieję, że do września może im się odwróci i będzie można wcześniej wrócić z Żirje, a nie dopiero o 19.45.

 4. Konrad
  -

  Czy wiecie jakie opłaty pobierane są za VW T5 Multivan na promach, wg cenników od mniejszych i równych 2m wysokości samochodów pobierana jest niższa stawka. Multivan ma 195cm wysokości i mniej niż 5m długości jednak na forach pojawiają się informacje, że kasują po wyższej stawce. Czy ktoś się orientuje? Dzięki!