Zadar Outdoor Festival 2018

Lubicie aktywnie spędzać pobyt w Chorwacji? Mamy coś dla Was! W weekend 11-13 maja odbędzie się druga edycja Zadar Outdoor Festival. Przez trzy dni, morze, ląd i góry w okolicach Zadaru zmienią się w chorwacka stolice sportu.
W ramach Zadar Outdoor Festiwalu każdy chętny będzie mógł wziąć udział w sześciu dyscyplinach, przygotowanych przez organizatorów. W piątek królować będą biegi na 5 i 10 kilometrów. Sobota to dzień regat żeglarskich pomiędzy Zadarem a wyspami Pašman i Ugljan, 15-kilometrowego wyścigu MTB Cross Country z Petrčane na wyspę Vir, a także bieg przełajowy ZOF Olive Island Trail, na wyspie Ugljan, na dwóch odcinkach – 8,7 i 20,6 km. Ostatni dzień zmagań odbywa się przy Organach Morskich – pływanie oraz 8-kilometrowe pływanie kajakami.

Organizatorzy imprezy przewidzieli również wydarzenia towarzyszące takie jak różnego rodzaju wycieczki, szkolenia, warsztaty oraz pokazy kulinarne. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Teraz już wiecie, gdzie spędzicie jeden z majowych weekendów. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie festiwalu zadaroutdoor.com. Nie zapomnijcie odwiedzić kanału YouTube w poszukiwaniu filmów z ubiegłorocznej edycji Zadar Outdoor Festival.

Podoba Ci się CroLove? Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy!
Postaw kawę CroLove na buycoffee.to
Udostępnij dalej!
Udostępnij

REKLAMA