Break The Limits Adriatic Sailing Race

W dniach 27 kwietnia – 6 maja odbędzie się Adriatic Race 2018, zorganizowany przez Fundację Break The Limits. Wyścig odbędzie się na bardzo ciekawej i malowniczej trasie między wyspami Archipelagu Kornati. Ideą Adriatic Race 2018 jest zebranie pieniędzy na obozy żeglarskie dla dzieci z domu dziecka w Pęcherach pod Warszawą.
Wyścig został objęty patronatem honorowym Ambasady Chorwacji.


Każda załoga zbiera fundusze poprzez udostępnienie powierzchni reklamowej na jachtach, flagach i stronie regat. Uczestnicy będą się ścigać regatowymi jachtami między wyspami archipelagu Kornati.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach – załoga która zdobędzie najwięcej punktów w wyścigach oraz załoga, która zbierze największą kwotę wśród sponsorów na obozy dla dzieci. Adriatic Race 2018 jest otwarty dla wszystkich!

Wszystkie niezbędne informacje dostępne są na stronie fundacji > sailingrace.breakthelimits.pl

Wstępny plan wyścigu:

• Piątek – 27.04 – wyjazd z Warszawy do Biogradu.
• Sobota 28.04 – odbiór jachtów, zakupy, szkolenie z bezpieczeństwa i pierwsza
odprawa sterników.
• Niedziela 29.04 – Pierwszy wyścig na trasie Biograd – Zadar.
• Poniedziałek 30.04 – Wyścig na trasie Zadar – Bozava.
• Wtorek 1.05 – Wyścig na trasie Bozava – Telascica.
• Środa 2.05 – Wyścig na trasie Telascica – Zlarin.
• Czwartek 3.05 – Odpoczynek i wycieczka na wodospady w Skradinie.
• Piątek 4.05 – Wyścig na trasie Zlarin – Biograd.
• Sobota 5.05 – Zdanie jachtów, rozdanie nagród, wyjazd z Biogradu.
• Niedziela 6.05 – Przyjazd do Warszawy.

Nagrodę główną, przechodni Puchar Break The Limits otrzyma jacht, który zwycięży w generalnej klasyfikacji, nagrodą dodatkową będzie puchar za najwyższy zebrany datek sponsorski.
Przewidujemy również dodatkowe nagrody od sponsorów.

REKLAMA

 

Kilka słów o fundacji

Fundacja Break The Limits powstała w 2015 na bazie projektu Break The Limits. Głównym celem fundacji jest umożliwianie realizacji sportowych marzeń osobom które same nie mogą tego osiągnąć. Szczególnym patronatem obejmujemy Dzieci z Domów Dziecka. Kładziemy nacisk na rozwój umiejętności i mobilizację podopiecznych do działania i samorozwoju. Wysyłamy młodzież na sportowe obozy które wzbogacają ich o kolejne umiejętności a szczególnie współpracę w grupie.

W ostatnim czasie projekty żeglarskie stały się główną misją fundacji. Grupowa praca dzieci na jachtach i dbanie o sprzęt uczy ich odpowiedzialności współpracy. Naszym oczkiem w głowie jest projekt „Misja morze” w którym remontujemy stary jacht aby stał się jednostką do szkolenia Dzieci z Domów Dziecka. Młodzież z placówek opiekuńczych będzie miała możliwość brania udziału w obozach i rejsach w nagrodę za całoroczną pracę i chęć rozwoju osobistego.

Więcej o fundacji przeczytacie na ich stronie > www.breakthelimits.pl

REKLAMA

Podoba Ci się CroLove? Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy!
Postaw kawę CroLove na buycoffee.to
Udostępnij dalej!
Udostępnij

REKLAMA