Zadar nocą – a kiedy miasto już zaśnie…

Zadar nocą – a kiedy miasto już zaśnie…

Translate:

CroatianEnglishGermanPolishRussian

Jedziesz do Chorwacji, chcesz na własnej skórze poczuć antyczny klimat starych części miast. Wąskie, romantyczne uliczki czy wszechobecne zabytkowe budowle. Jedziesz i co?  Żar lejący się z nieba i tłumy turystów, rozpychających się łokciami w poszukiwaniu lodziarni? Jest na sposób! Zwiedzanie nocą! Dopiero wtedy, gdy większość turystów znika, a lejący się z nieba żar zanika, jesteśmy w stanie swobodnie pospacerować i przyjrzeć się szczegółom, które za dnia często nam umykają w gąszczu turystów. Dzisiaj zabieramy Was na nocne zwiedzanie Zadaru. Słyszymy od Was o wspaniałym przeżyciu jakim jest nocne zwiedzanie Trogiru. Ciekawi jesteśmy czy nocny Zadar również przypadł Wam do gustu. Zapraszamy.

Zwiedzanie Zadaru w ciągu dnia znajdziecie we wpisie p.t. „Stare miasto w Zadarze„.

Nie wiedzieć czemu, za każdym razem kiedy wybieramy się na nocne fotografowanie, chodzi za mną kawałek zespołu Familia HP: „…a kiedy miasto już zaśnie i ty będziesz już spał, ja wtedy za te wszystkie rzeczy będę się brał…”. Niech tak pozostanie.

I jeszcze prośba do ekspertów od nocnych ujęć – nie czepiajcie się zbyt mocno jakości, dopiero uczymy się obchodzić z nocną fotografią, wiemy, że jeszcze długa droga przed nami.

Zadar nocą Zadar nocą Zadar nocą Zadar nocą Zadar nocą Zadar nocą Zadar nocą Zadar nocą Zadar nocą Zadar nocą Zadar nocą Zadar nocą Zadar nocą Zadar nocą Zadar nocą Przystań w Zadarze Most w Zadarze Przystań w Zadarze Most w Zadarze Pozdrav Suncu - Zadar nocą Pozdrav Suncu - Zadar nocą Pozdrav Suncu - Zadar nocą


Wystaw nam ocenę!
TragediaSłaboMoże byćDobrzeSuper (12 głosów, średnia: 4,58 z 5)
Loading...

Skomentuj ten wpis

Przeczytaj inne:
Chorwackie i polskie piwa
Poczuj smak chorwackiego piwa w Polsce

W zeszłym roku zakupiliśmy sobie dwa piwa dwóch czołowych producentów tego trunku w Chorwacji. Te piwa to Karlovačko Radler oraz...

Zamknij