CroLove 3.0 już jest!

Nadszedł czas na wielkie zmiany na blogu. To już druga wielka zmiana na CroLove, poprzednia miała miejsce równo 4 lata temu. Przez te 4 lata bardzo wiele zmieniło się w sieci. Obecnie blisko 60% z Was czyta naszego bloga na urządzeniach mobilnych, a w szczycie sezonu letniego liczba mobilnych użytkowników sięga 75%. Użytkownicy smartfonów stają się priorytetem. Stąd właśnie położenie większego nacisku na tą grupę czytelników poprzez budowę strony Mobile-First Design.

Zmian na blogu jest bardzo wiele. Wiele z nich jest jednak niewidocznych.

Najważniejszą i najbardziej widoczną zmianą jest wyciągnięcie na pierwszy plan wyszukiwarki. Ostatnie lata pokazały nam, że wielu czytelników, korzystających z bloga, nie miało pojęcia o istnieniu niektórych wpisów, które byłyby dla nich cenną wskazówką podczas wyjazdu. Stąd nietypowy jak na bloga podróżniczego pomysł z wyszukiwarką na pierwszym planie. Śmiemy twierdzić, że CroLove jest pierwszym blogiem podróżniczym w Polsce, który stawia na tak mocne wyeksponowanie wyszukiwarki. Zapewne zaraz pojawią się naśladowcy, fajnie.

Listy wszystkich zmian nie będziemy publikować. Ci, którzy są z nami od dawna, z pewnością zauważą te najważniejsze.

Serdecznie zapraszamy Was do korzystania z nowego CroLove, w końcu powstał on specjalnie dla Was! Jeżeli zauważycie elementy, które wymagają poprawy lub macie pomysł na kolejne zmiany, koniecznie dajcie nam znać w komentarzach.

Poniżej znajdują się poprzednie wyglądy CroLove. Ciekawe kto z Was pamięta pierwszy wygląd bloga, funkcjonujący w latach 2012-2014?

REKLAMA

CroLove ver 1.0 (lata 2012-2014)
CroLove ver 1.0 (lata 2012-2014)
CroLove ver 2.0 (lata 2014-2018)
CroLove ver 2.0 (lata 2014-2018)
Podoba Ci się CroLove? Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy!
Postaw kawę CroLove na buycoffee.to
Udostępnij dalej!
Udostępnij

REKLAMA

Jeden komenrarz

  1. Agnese
    -

    Po pierwszym przeglądzie – strona bardzo przejrzysta, czytelna, ładna, nieprzeładowana szata graficzna. Wyszukiwarka – super! Podział na poszczególne podstrony też taki jak być powinien. Ja jestem na wielkie TAK! :) Dobra robota.