Mamy do Was wielką prośbę

W życiu każdego bloga przychodzi taki dzień, w którym wyjmuje się odkurzacz i zaczyna się sprzątać. Raz jest to robienie porządków z wyglądem, kodem, newsletterem itd. Tym razem nadszedł czas na listę subskrybentów powiadomień PUSH. Powiadomienia PUSH to te okienka, które wyskakują Wam kiedy dodajemy nowy wpis na blogu lub generujemy je automatycznie. Otrzymuje je każdy z Was kto zaakceptował naszą prośbę o otrzymywanie tychże powiadomień. Prawdopodobnie czytacie ten wpis właśnie dzięki otrzymaniu na Wasz telefon lub komputer tego powiadomienia.

Znacie je na pewno, są wszechobecne. Nic dziwnego, że, wraz z innymi wyskakującymi pop-upami, dla wielu stały się synonimem internetowej nachalności 2.0. Taki mamy klimat…

Jakość, nie ilość!

Powiadomienia PUSH funkcjonują na CroLove już trzeci rok. Przez ten czas baza subskrybentów urosła do imponujących rozmiarów. Jest nas ponad 40 tysięcy!

Za każdym razem kiedy dodajemy kolejny wpis, na ponad 40 tysiącach urządzeń wyskakuje okienko z naszym powiadomieniem. Dzięki samym powiadomieniom docieramy do Wielki powód do dumy! Jest jednak jego wielkie ALE…

Jednak jak sami wiecie, rozmiar nie zawsze ma znaczenie. Tak jest w przypadku powiadomień PUSH. Ważniejsza od ilości subskrypcji jest ich jakość.

Jakość powiadomień PUSH polega na procencie ich „otwieralności” lub jak kto woli – klikalności.
Przez ostatnie trzy lata wiele osób, które były subskrybentami powiadomień przestały interesować się Chorwacją lub CroLove. Nie przestały jednak otrzymywać powiadomień, które zamiast otwierać „olewają” zamykając je na komputerach lub przeciągając palcem na ekranach swoich smartfonów.
A wystarczy tylko kliknąć, że już nie chce się otrzymywać naszych powiadomień i problem znika sam. Niestety liczby w panelu powiadomień pokazują z jak wielkim problemem się zmagamy.

REKLAMA

Mamy do Was ogromną prośbę!

Właśnie usunęliśmy z bazy wszystkich subskrybentów.
Będzie nam niesamowicie miło jeśli, wchodząc na CroLove, widząc okno z prośbą o otrzymywanie powiadomień klikniecie ponownie wyrażenie zgody.

Ale pamiętajcie – nic na siłę! Zależy nam na docieraniu z naszymi powiadomieniami do jak największej liczby CroManiaków. Chcemy jednak uniknąć „duchów powiadomień PUSH”.

Powiadomienia PUSH na CroLove

Dlaczego teraz?

Dlaczego właśnie teraz? Lepszego momentu na ten zabieg nie można sobie wymarzyć. Mamy sezon ogórkowy, Chorwacją interesują się zazwyczaj tylko jej wielcy miłośnicy lub osoby, które w przyszłym roku planują swoją pierwszą podróż nad Adriatyk!

To właśnie do Was chcemy docierać jak najczęściej ale równie często chcemy abyście klikali w powiadomienia i czytali co Wam chcemy przekazać.

Serdecznie dziękujemy za to, że jesteście z nami!

REKLAMA

Podoba Ci się CroLove? Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy!
Postaw kawę CroLove na buycoffee.to
Udostępnij dalej!
Udostępnij

REKLAMA

Jeden komenrarz