Zlatna Penkala 2021 dla CroLove!!!

Miło nam poinformować, że ponownie zdobyliśmy nagrodę Golden Pen Top Journalist Award 2021 „Zlatna Penkala”, przyznawaną dziennikarzom i blogerom z całego świata przez Chorwacką Wspólnotę Turystyczną oraz Ministra Turystyki Chorwacji.

Jest już drugie, tak wielkie wyróżnienie naszej pracy. Poprzednią Zlatną Penkalę zdobyliśmy w 2016 roku.

Zlatna Penkala 2021, pomimo tego, że nie jest to GRAND PRIX, jest dla nas o wiele ważniejsza, bo została przyznana za 2020 – rok, który jak wszyscy dobrze pamiętamy – dobrze dał w kość, nie tylko nam ale i zagranicznej turystyce.

Uroczystość odbyła się w 16 czerwca w Hotelu Park Plaza Histria w Puli. Organizatorzy konkursu oceniali publikacje prasowe, blogi, audycje radiowe oraz reportaże telewizyjne.

Podczas Golden Pen – Top Journalist Award wyróżniono osoby z krajów, gdzie Chorwacka Wspólnota Turystyczna ma swoje przedstawicielstwa.

Zlatna Penkala 2021

Spośród kilku tysięcy artykułów i reportaży opublikowanych w Polsce w 2020 roku, Chorwacka Wspólnota Turystyczna wyróżniła CroLove za artykuły o Chorwacji, opublikowane na łamach bloga.

REKLAMA

W tym roku, prócz CroLove, Zlatną Penkalę otrzymali również Robert Makłowicz oraz Przemysław Adamski.

To dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt znaleźć się w gronie takich osób jak Robert Makłowicz, Agnieszka Cegielska, Tomasz Zubilewicz, Piotr Bikont, Andrzej i Elżbieta Lisowscy, Monika Witkowska, Olga Dębicka oraz Anna i Krzysztof Kobusowie, Adam Gąsior, Anna Jastrzębska, Justyna Adamska i Przemyslaw Adamski, Ernest Zozuń, Barbara Starecka, Jakub Porada, Anna Kozubska-Leonarcik, Magdalena Grzebyk – laureatów poprzednich edycji. Laureaci 2017-2020:

Nagroda Zlatna Penkala przyznawana jest już od 2004 roku.

Przypomnijmy tylko, że również za 2020 rok, w Ambasadzie Republiki Chorwacji w Warszawie, otrzymaliśmy z rąk Ambasadora Republiki Chorwacji w Polsce, Tomislava Vidoševicia oraz Dyrektor Przedstawicielstwa Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce, Agnieszki Puszczewicz, pamiątkowe podziękowania za współpracę i wsparcie w promocji chorwackiej turystyki w Polsce.

REKLAMA

Podoba Ci się CroLove? Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy!
Postaw kawę CroLove na buycoffee.to
Udostępnij dalej!
Udostępnij

REKLAMA