Zlatna Penkala 2021 dla CroLove!!!

Miło nam poinformować, że ponownie zdobyliśmy nagrodę Golden Pen Top Journalist Award 2021 „Zlatna Penkala”, przyznawaną dziennikarzom i blogerom z całego świata przez Chorwacką Wspólnotę Turystyczną oraz Ministra Turystyki Chorwacji.

Jest już drugie, tak wielkie wyróżnienie naszej pracy. Zlatna Penkala 2021, pomimo tego, że nie jest to GRAND PRIX, jest dla nas o wiele ważniejsza, bo została przyznana za 2020 – rok, który jak wszyscy dobrze pamiętamy – dobrze dał w kość, nie tylko nam ale i zagranicznej turystyce.

Uroczystość odbyła się w 16 czerwca w Hotelu Park Plaza Histria w Puli. Organizatorzy konkursu oceniali publikacje prasowe, blogi, audycje radiowe oraz reportaże telewizyjne.

Podczas Golden Pen – Top Journalist Award wyróżniono osoby z krajów, gdzie Chorwacka Wspólnota Turystyczna ma swoje przedstawicielstwa.

Zlatna Penkala 2021

Spośród kilku tysięcy artykułów i reportaży opublikowanych w Polsce w 2020 roku, Chorwacka Wspólnota Turystyczna wyróżniła CroLove za artykuły o Chorwacji, opublikowane na łamach bloga.

W tym roku, prócz CroLove, Zlatną Penkalę otrzymali również Robert Makłowicz oraz Przemysław Adamski.

REKLAMA

To dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt znaleźć się w gronie takich osób jak Robert Makłowicz, Agnieszka Cegielska, Tomasz Zubilewicz, Piotr Bikont, Andrzej i Elżbieta Lisowscy, Monika Witkowska, Olga Dębicka oraz Anna i Krzysztof Kobusowie, Adam Gąsior, Anna Jastrzębska, Justyna Adamska i Przemyslaw Adamski, Ernest Zozuń, Barbara Starecka, Jakub Porada, Anna Kozubska-Leonarcik, Magdalena Grzebyk – laureatów poprzednich edycji. Laureaci 2017-2020:

Nagroda Zlatna Penkala przyznawana jest już od 2004 roku.

Przypomnijmy tylko, że również za 2020 rok, w Ambasadzie Republiki Chorwacji w Warszawie, otrzymaliśmy z rąk Ambasadora Republiki Chorwacji w Polsce, Tomislava Vidoševicia oraz Dyrektor Przedstawicielstwa Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce, Agnieszki Puszczewicz, pamiątkowe podziękowania za współpracę i wsparcie w promocji chorwackiej turystyki w Polsce.

REKLAMA