Wygraj rejs z CroLove i YACHTIC [Konkurs]

Kiedy w kwietniu informowaliśmy o tym, że zostaliśmy ambasadorami marki YACHTIC.com, obiecaliśmy, że przyszykujemy również dla Was niespodziankę. Dzisiaj jest ten dzień kiedy zdradzamy co dla Was mamy. Jedna lub jeden z Was, który weźmie udział w konkursie popłynie z nami w tygodniowy rejs po Chorwacji!

Wystarczy, że prawidłowo odpowiecie na pięć poniższych pytań, a w szóstym pytaniu zaskoczycie nas kreatywnością oraz Waszą wielką chęcią wzięcia udziału we wspólnym rejsie! Jesteśmy dumni, że będziemy mogli zabrać na pokład kogoś z Was! Gwarantujemy przednią zabawę w najlepszym gronie! Start tygodniowego rejsu zaplanowany jest na ostatni tydzień września. Wszelkie szczegóły dotyczące rejsu będziemy podawać Wam na bieżąco!

Fundatorem nagrody jest Yachtic Sp. z o.o., ul. Sobocińskiego 19, PL 40-687 Katowice, PL9542751003, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000529641. Konkurs startuje dzisiaj i potrwa do dnia 30 czerwca 2018 r. do godz. 23:59. Laureat Konkursu zostanie wyłoniony i ogłoszony na CroLove.pl i na naszym fanpejdżu do dnia 7 lipca 2018 r do godz. 23:59.

Pytania konkursowe

By wziąć udział w konkursie i wygrać wspólny rejs z CroLove i YACHTIC.com należy odpowiedzieć na 6 (sześć) poniższych pytań:
1) czy Aga i Wojtek z CroLove.pl byli w Jaskini Odyseusza na wyspie Mljet?
2) ile razy Aga i Wojtek z CroLove.pl żeglowali po Chorwacji?
3) czy w ofercie YACHTIC.com znajduje się jacht żaglowy Jeanneau 64 DANA QUEEN?
4) czy węzeł knagowy używany jest podczas cumowania jachtu?
5) czy żeglowałeś/aś już wcześniej?
6) napisz lub nagraj filmik dlaczego chcesz popłynąć z nami w wspólny rejs?

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: kontakt@crolove.pl koniecznie nadając tytuł wiadomości „Konkurs Płyniesz z YACHTIC.com”

Biorąc udział w konkursie, koniecznie zapoznaj się z jego Regulaminem!

REKLAMA

Przemyśl udział w konkursie!

Ponieważ „odbiór nagrody” czyli rejsu z nami jest zaplanowany w czasie (start 24.09) bardzo prosimy mocno przemyśleć swój udział w konkursie. Wiemy, że niektórym z Was ciężko jest zaplanować już teraz urlop w pracy, nie mniej jednak, będziemy niezmiernie wdzięczni za szczerą chęć udziału we wspólnym rejsie. Jeśli się da, już teraz zaplanujcie wstępnie Wasz urlop na koniec września!

My już nie możemy doczekać się wspólnego rejsu! AHOJ przygodo!

Podoba Ci się CroLove? Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy!
Postaw kawę CroLove na buycoffee.to
Tagi wpisu:
Udostępnij dalej!
Udostępnij

REKLAMA