Share Week 2015 – co czytamy w sieci

W sieci [niestety!] spędzamy bardzo dużo czasu, zwłaszcza Wojtek, który po ośmiogodzinnym wpatrywaniu się w monitor, po powrocie do domu …znów wraca do sieci. Skoro już musimy być online to warto, prócz pisania dla Was na CroLove, samemu zaczerpnąć wartościowej wiedzy, nie tylko podróżniczej oraz nie tylko związanej z Chorwacją. Przy okazji akcji Share Week, wymyślonej przez Andrzeja Tucholskiego z JestKultura.pl chcemy podzielić się z Wami trzema miejscami w sieci do których z chęcią wracamy. Zapraszamy.

1. Tasteaway

Tasteaway


Natalia, Łukasz i Maks, sympatyczne chyba najpopularniejszego w Polsce bloga podróżniczo-kulinarnego Tasteaway. Dlaczego akurat Testałeje? Ponieważ są szczerzy do bólu, w ich wpisach nie widać reklam restauracji i miejsc, które odwiedzają. Ich opinie potwierdzają inni znawcy sztuki kulinarnej. Z Tasteaway.pl można dowiedzieć się bardzo wiele cennych informacji o miejscach w których przebywają. Ponadto prywatnie Natalia i Łukasz zajmują się marketingiem co dobrze widać w związku z promocją w sieci ich bloga. Wojtek lubi wzorować się na najlepszych.

2. Bałkany Rudej

Bałkany Według Rudej


Pomimo tego, że nasza przygoda z Bałkanami skupiła się wyłącznie na Chorwacji, bardzo interesuje nas cały ten region i historia z nim związana. Dlatego też częstą lekturą jest blog Olki Bałkany Według Rudej, który tworzony jest wspólnie z jej narzeczonym Markiem. Dlaczego akurat Bałkany Według Rudej? Ponieważ uważamy, że swoimi wpisami Olka ma dar przekonywania do Bałkanów! Koniecznie musicie zajrzeć do Olki i Marka!

3. Jak Oszczędzać Pieniądze

Jak Oszczędzać Pieniądze


Ręka do góry kto nie zna bloga JakOszczedzacPieniadze.pl Michała Szafrańskiego? No właśnie, mało tych rąk. Każdy kto ma problemy ze swoimi finansami bądź chciałby poprawić ich stan, koniecznie powinien zajrzeć do Michała, który w świetny sposób przekazuje wiedzę z zakresu zarządzania domowym budżetem i nie tylko. To właśnie od Michała dowiecie się jak dzięki małym kroczkom możecie odłożyć pokaźną sumkę za którą w przyszłości możecie udać się na wymarzone wakacje. Ponadto Michał w charyzmatyczny sposób potrafi dzielić się swoją wiedzą z zakresu prawidłowego rozwoju bloga, co również ma dla nas duże znaczenie.

Podoba Ci się CroLove? Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy!
Postaw kawę CroLove na buycoffee.to
Udostępnij dalej!
Udostępnij

REKLAMA

3 komentarze

  1. balkanyrudej
    -

    Dzięki za to wyróżnienie. Jest mi bardzo miło, że Bałkany potrafią tak łączyć :) Ja mam nadzieję, że w końcu uda mi się spędzić nieco więcej czasu w samej Chorwacji, bo na razie niestety ją omijam.