Podsumowanie Majówki 2015 w Chorwacji

Nadszedł czas na szybkie podsumowanie Majówki 2015, którą mieliśmy przyjemność spędzić w Chorwacji dzięki wygranej w konkursie ShareCroatia. Miniony tydzień był bardzo energiczny. Dzięki temu w najbliższym czasie możecie spodziewać się kilku interesujących wpisów, które pomogą niektórym z Was w wyborze Dubrownika jako celu tegorocznych wakacji.

Jeśli chodzi o szczególne miejsca to w końcu udało się nam odwiedzić wyspę Lokrum, ponownie zawitaliśmy do Cavtatu oraz odbyliśmy spacer po murach starego miasta. Punktem obowiązkowym było również zaliczenie większości dubrownickich muzeów. Czymże byłaby wizyta w Dubrowniku bez spotkania z dwiema wspaniałymi osobami, Pauliną i Darią z IDoinDu.com

Po raz kolejny chcemy serdecznie podziękować polskiemu oddziałowi Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej za perfekcyjną organizację i ciągłą pomoc merytoryczną, dzięki której było nam dane poznać interesujące wydarzenia, wspaniałe osoby i magiczne zakątki Dubrownika i okolic.
Podziękowania należą się również pani Agnieszce Puszczewicz z Biura Podróży Ilijada za zorganizowanie wspaniałego spotkania z właścicielem Taverny Galija w Cavtacie, panem Mislavem, który zaprosił nas na kurs przyrządzania dalmatyńskich potraw.
Dziękujemy również tym z Was, którzy zdecydowali się pojechać z nami. Już niebawem zdamy relację z Waszego pobytu w Dubrowniku.

Już nie możemy doczekać się kolejnej wizyty nad Adriatykiem. Kiedy? Niech to pozostanie niespodzianką.

Poniżej kilka zdjęć z majówki w Dubrowniku.

dubrownik-2015-0
dubrownik-2015-0a
dubrownik-2015-1
dubrownik-2015-2
dubrownik-2015-3
dubrownik-2015-4
dubrownik-2015-5
dubrownik-2015-6
dubrownik-2015-7
dubrownik-2015-8
dubrownik-2015-9
dubrownik-2015-10

REKLAMA

REKLAMA