Vacansoleil partnerem naszego letniego wyjazdu!

Mamy dla Was i dla nas świetną informację! Firma Vacansoleil, oferująca zakwaterowania na kempingach w całej Europie, została partnerem naszego letniego wyjazdu!
W styczniu napisaliśmy na naszym fanpejdżu o odkryciu w Lublinie polskiej centrali Vacansoleil. W odpowiedzi na wpis, dostaliśmy zaproszenie, które przyjęliśmy, wstępując do siedziby Vacansoleil na pogaduchy przy kawie. Wsparcie ze strony Vacansoleil polegać będzie na udostępnieniu noclegów na dwóch różnych kempingach na terenie Chorwacji.

Jak już wiecie Vacansoleil oferuje zakwaterowania na kempingach. Dlatego też, w tym roku zmieniamy nasz kochany i niezawodny namiot na coś wygodniejszego. Podzieliliśmy wyjazd na dwie lokalizacje w których będziemy stacjonować. Nie wiemy jeszcze dokładnie gdzie, na pewno będzie to Dalmacja. Znamy termin wyjazdu – ostatni tydzień lipca i pierwszy tydzień sierpnia. Tak, wiemy, pchamy się w sam środek sezonu turystycznego w Chorwacji. Chcemy sprawdzić na własnej skórze.

Pomóżcie nam wybrać kempingi!

Chcemy abyście zostali częścią tego projektu. Lubicie mieć władzę? Plan jest taki, że to od Was, w dużej mierze będzie zależeć gdzie ostatecznie wylądujemy.
Jedyny warunek to lokalizacja – musicie wybierać spośród kempingów w Dalmacji lub coś blisko jej północnej części. Propozycje wysyłajcie na naszego maila kontakt@crolove.pl. Listę kempingów znajdziecie na stronie Vacansoleil.pl

Kilka słów o Vacansoleil

Vacansoleil Camping Holidays od wielu lat jest liderem na europejskim rynku turystyki kempingowej. Zajmuje się wynajmem zakwaterowań na około 500 kempingach w 16 krajach Europy. W ofercie znajduje się kilka rodzajów zakwaterowań: domki kempingowe, namioty willowe, parcele pod własne zakwaterowanie oraz domki i namioty w wersji VIP czyli tzw. Glamping.

Marka Vacansoleil istnieje od 1969 roku i prowadzi biura sprzedaży w 10 krajach: Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Austrii, Danii, Irlandii, we Włoszech, na Węgrzech oraz w Polsce. Vacansoleil Sp. z o.o. działa w Polsce od 2002 roku. Od pierwszego dnia działalności przyświeca nam jeden cel: zapewnić naszym Klientom najlepsze rodzinne wakacje na kempingu.

Logo Vacansoleil Polska

REKLAMA

Podoba Ci się CroLove? Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy!
Postaw kawę CroLove na buycoffee.to
Tagi wpisu:
Udostępnij dalej!
Udostępnij

REKLAMA