CroLove ambasadorem marki YACHTIC.com

Kiedy po raz pierwszy, w 2016 roku, po tygodniowym rejsie, schodziliśmy na ląd, wiedzieliśmy już, że nasza przygoda z żeglowaniem po Adriatyku dopiero się zaczyna. Chorwacja z pokładu jachtu jest zupełnie inna. Mamy możliwość zobaczenia miejsc niedostępnych z lądu, każda plaża jest w naszym zasięgu. Jednak to co dla nas niesie największą wartość to sam rejs i przebywanie na wodzie większą część dnia.

Na jachcie wszystko dzieje się wolniej i spokojniej. Nigdzie nie gonimy, jest czas na przemyślenie wielu rzeczy, a także na rozmowy ze współtowarzyszami. Czas, którego tak często nam brakuje. Wieczory w marinach spędzane w rodzinnej atmosferze! Każdy, kto chociaż raz zakosztował żeglowania, wie o czym piszemy.

Zostaliśmy ambasadorami marki YACHTIC.com

W miłości do żeglowania robimy kolejny krok. Jest nam niezmiernie miło, poinformować Was, że zostaliśmy ambasadorami marki YACHTIC.com! Jest to dla nas wielki zaszczyt, a zarazem duże wyzwanie.

Co to oznacza dla Was? Będziemy się starać by, zarówno na blogu jak i w naszych kanałach społecznościowych pojawiało się jeszcze więcej żeglowania. Postaramy się abyście, tak jak my, pokochali żeglowanie i wypróbowali żeglowania po Adriatyku jako alternatywę dla tradycyjnej formy zwiedzania Chorwacji.

Wszystkie niezbędne informacje, związane z żeglowaniem znajdziecie w kategorii „Jachtem po Chorwacji”.

Nie będziemy sami! Prócz CroLove, ambasadorami YACHTIC.com zostały jeszcze dwie super pary blogerskie. Weronika i Damian z Miniomki.pl, a także Olka i Marek z BalkanyRudej.pl.

REKLAMA

Kilka słów o YACHTIC.com

YACHTIC.com to wyszukiwarka czarteru jachtów online, założona przez miłośników jachtingu z potrzeby stworzenia jak najbardziej kompleksowego, a jednocześnie intuicyjnego systemu umożliwiającego znajdowanie najlepszych ofert. Działamy jak Booking.com, tylko zamiast hoteli oferujemy wyszukiwanie jachtów.

Dzięki licznym kryteriom wyszukiwania nasza wyszukiwarka pozwala na znajdowanie jachtów:

  • różnego typu i wielkości (jachty żaglowe, motorowe, katamarany i gulety),
  • w konkretnym kraju i regionie,
  • należące do konkretnego operatora,
  • w danym przedziale cenowym, w wybranym czasie,
  • z konkretnym wyposażeniem na pokładzie,

oraz dobór dodatkowych usług:

  • wynajęcie skipera (osoby, która steruje jachtem – opcjonalne dla osób bez uprawnień),
  • ubezpieczenie kaucji,
  • i wiele więcej.

Wyniki wyszukiwania można segregować np. według ceny, promocji czy ocen, oferty z kolei dodawać do ulubionych (po założeniu konta), aby mieć do nich wgląd w dowolnym momencie i miejscu.

Obecnie, w naszej wyszukiwarce można wynająć jacht aż w 14 państwach, z czego największą popularnością cieszą się kierunki śródziemnomorskie (Chorwacja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Czarnogóra).

REKLAMA

Prosty i intuicyjny system pozwala dokonać wstępnej rezerwacji online w kilka minut, także osobom, które nigdy wcześniej nie czarterowały jachtu.

Gdzieś na Adriatyku
Gdzieś na Adriatyku
Saplunara, wyspa Mljet
Riwiera Makarska
Rejs jachtem po Chorwacji - wrzesień 2017
Rejs jachtem po Chorwacji - wrzesień 2017
Gdzieś na Adriatyku

REKLAMA

Jeden komenrarz