Travelery 2020 National Geographic. Nagroda specjalna dla CroLove: za promowanie Chorwacji

Podczas 15. edycji konkursu Travelery, organizowanego przez National Geographic, otrzymaliśmy specjalne wyróżnienie, w kategorii Bloger Przyjaciel Chorwacji, które przyznało jury partnera tegorocznych Travelerów – Przedstawicielstwo Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce.

To niezwykle wielkie i ważne dla nas wyróżnienie. Wszyscy doskonale pamiętamy sezon 2020 i problemy z jakimi przyszło się nam wszystkim zmagać. Staraliśmy się z całych sił aby każdy z Was mógł dotrzeć do Chorwacji i mógł w niej zarówno odpocząć jak i poznać Chorwację bliżej.

Serdecznie dziękujemy National Geographic oraz polskiemu oddziałowi Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej, za tak ogromne wyróżnienie!

To już drugie docenienie naszego wkładu w promocję Chorwacji w Polsce w „pandemicznym” roku. W październiku 2020, w Ambasadzie Republiki Chorwacji w Warszawie, otrzymaliśmy z rąk Ambasadora Republiki Chorwacji w Polsce, Tomislava Vidoševicia oraz Dyrektor Przedstawicielstwa Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce, Agnieszki Puszczewicz, pamiątkowe podziękowania za współpracę i wsparcie w promocji chorwackiej turystyki w Polsce w 2020 roku.

Nagrodą za przedstawianie Polakom Chorwacji jest publikacja artykułu blogerów w magazynie “National Geographic Traveler”.

Travelery National Geographic

REKLAMA

Podoba Ci się CroLove? Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy!
Postaw kawę CroLove na buycoffee.to
Udostępnij dalej!
Udostępnij

REKLAMA

Jeden komenrarz