Travelery 2020 National Geographic. Nagroda specjalna dla CroLove: za promowanie Chorwacji

Podczas 15. edycji konkursu Travelery, organizowanego przez National Geographic, otrzymaliśmy specjalne wyróżnienie, w kategorii Bloger Przyjaciel Chorwacji, które przyznało jury partnera tegorocznych Travelerów – Przedstawicielstwo Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce.

To niezwykle wielkie i ważne dla nas wyróżnienie. Wszyscy doskonale pamiętamy sezon 2020 i problemy z jakimi przyszło się nam wszystkim zmagać. Staraliśmy się z całych sił aby każdy z Was mógł dotrzeć do Chorwacji i mógł w niej zarówno odpocząć jak i poznać Chorwację bliżej.

Serdecznie dziękujemy National Geographic oraz polskiemu oddziałowi Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej, za tak ogromne wyróżnienie!

To już drugie docenienie naszego wkładu w promocję Chorwacji w Polsce w „pandemicznym” roku. W październiku 2020, w Ambasadzie Republiki Chorwacji w Warszawie, otrzymaliśmy z rąk Ambasadora Republiki Chorwacji w Polsce, Tomislava Vidoševicia oraz Dyrektor Przedstawicielstwa Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce, Agnieszki Puszczewicz, pamiątkowe podziękowania za współpracę i wsparcie w promocji chorwackiej turystyki w Polsce w 2020 roku.

Nagrodą za przedstawianie Polakom Chorwacji jest publikacja artykułu blogerów w magazynie “National Geographic Traveler”.

Travelery National Geographic

REKLAMA

REKLAMA

Jeden komenrarz