CroLove zmienia się specjalnie dla Was

Metamorfoza CroLoveMamy dla Was dobrą wiadomość. Tak jak już informowaliśmy na Facebooku, w najbliższym czasie przejdziemy sporą metamorfozę. Metamorfoza ta nie będzie polegać wyłącznie na zmianie wizualnej bloga ale również na zmianie jego prowadzenia przeze mnie i Agnieszkę. Po długich naradach stwierdziliśmy, że czas wypłynąć na szersze wody! Od teraz będziemy informować Was nie tylko o naszych przygodach z Chorwacji, ale również będziemy starali się przekazywać Wam więcej informacji i opisów z miejsc w których np. sami jeszcze nie byliśmy lub o lokalnych, chorwackich potrawach, których sami jeszcze nie skosztowaliśmy. To co może Was szczególnie zainteresować to planowane uruchomienie działu w którym będziecie mogli dzielić się z innymi swoimi opisami z podróży do Chorwacji! Nowości będzie o wiele więcej, mamy pełny worek pomysłów. Trzymamy mocno kciuki za nasze noworoczne postanowienie, trzymajcie również i Wy!

 

Przepraszamy za usterki

Metamorfoza wizualna będzie przeprowadzana na żywym organizmie dlatego też mogą pojawiać się czasowe. Za wszelkie utrudnienia z całego serca prze pra sza my.

 

Masz pomysł lub pytanie – napisz do nas

Tak jak powyżej – jeżeli macie pomysły odnośnie wyglądu bądź prezentowanej treści piszcie do nas śmiało poprzez formularz kontaktowy.

REKLAMA

REKLAMA