CroLove zmienia się specjalnie dla Was

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Tak jak już informowaliśmy na Facebooku, w najbliższym czasie przejdziemy sporą metamorfozę. Metamorfoza ta nie będzie polegać wyłącznie na zmianie wizualnej bloga ale również na zmianie jego prowadzenia przeze mnie i Agnieszkę. Po długich naradach stwierdziliśmy, że czas wypłynąć na szersze wody!

Od teraz będziemy informować Was nie tylko o naszych przygodach z Chorwacji, ale również będziemy starali się przekazywać Wam więcej informacji i opisów z miejsc w których np. sami jeszcze nie byliśmy lub o lokalnych, chorwackich potrawach, których sami jeszcze nie skosztowaliśmy.

To co może Was szczególnie zainteresować to planowane uruchomienie działu w którym będziecie mogli dzielić się z innymi swoimi opisami z podróży do Chorwacji!

Nowości będzie o wiele więcej, mamy pełny worek pomysłów. Trzymamy mocno kciuki za nasze noworoczne postanowienie, trzymajcie również i Wy!

Metamorfoza CroLove

Przepraszamy za usterki

Metamorfoza wizualna będzie przeprowadzana na żywym organizmie dlatego też mogą pojawiać się czasowe. Za wszelkie utrudnienia z całego serca prze-pra-sza-my.

Masz pomysł lub pytanie – napisz do nas

Tak jak powyżej – jeżeli macie pomysły odnośnie wyglądu bądź prezentowanej treści piszcie do nas śmiało poprzez formularz kontaktowy.

REKLAMA

Podoba Ci się CroLove? Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy!
Postaw kawę CroLove na buycoffee.to
Udostępnij dalej!
Udostępnij

REKLAMA