Kalendarz CHORWACJA 2023

Mieć Chorwację na oku przez cały rok? Udało się! Oddajemy w Wasze ręce Kalendarz CHORWACJA 2023 składający się wyłącznie z naszych zdjęć! Jest to już czwarta edycja kalendarzy CroLove. Wybór zdjęć nie był prosty. W tym roku postawiliśmy na wybór zdjęć z Centralnej Dalmacji. W kalendarzu znajdziecie m.in. Split, rzekę Cetinę, Makarską, Hvar czy Skywalk Biokovo.

Mamy nadzieję, że trafiliśmy w Wasz gust. Projektując karty miesięcy, największy nacisk położyliśmy na ich czytelność. Niech ten kalendarz, każdego dnia, przypomina Wam, jak piękna jest Chorwacja!

Nakład kalendarzy jest bardzo mały, zaledwie 100 sztuk, dlatego jeśli jesteście zainteresowani jego zakupem, nie zwlekajcie. Zgodnie z ludową mądrością „kto pierwszy, ten lepszy”.

UWAGA: Firma Selino, która zajmuje się produkcją oraz wysyłką naszych kalendarzy, z powodu zbyt wielu problemów z dostarczaniem przesyłek przez Pocztę Polską, zrezygnowała całkowicie z ich usług, przez co pozostaje nam wyłącznie przesyłka kurierska DPD oraz paczkomaty InPost.

Więcej o kalendarzu

Kalendarz wydrukowany jest w formacie A3 (420x297mm) na wysokiej jakości papierze kredowym w orientacji poziomej. Zdecydowaliśmy się na druk obustronny co spowodowało zmniejszenie liczby zużytego papieru z 13 do 7 kart.

Tradycyjnie już, skorzystaliśmy z usług firmy Selino, która wzorowo zajmuje się dystrybucją naszych naklejek.

REKLAMA

  • Format A3 ( 420x297mm)
  • 1+6 kart
  • Okładka: kreda mat 350g
  • Wnętrze: kreda mat 170g
  • Biała spirala z zawieszką

Cena kalendarza: 45 zł

Przykładowe miesiące

Poniżej znajdują się karty wybranych miesięcy

Podoba Ci się CroLove? Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy!
Postaw kawę CroLove na buycoffee.to
Udostępnij dalej!
Udostępnij

REKLAMA

2 komentarze