Kalendarz CHORWACJA 2022

Mieć Chorwację na oku przez cały rok? Udało się! Oddajemy w Wasze ręce Kalendarz CHORWACJA 2022 składający się wyłącznie z naszych zdjęć! Jest to już trzecia edycja kalendarzy CroLove. Wybór zdjęć nie był prosty. W tym roku postawiliśmy na wybór zdjęć wyłącznie z jednego regionu. Naszą nową serię kalendarzy rozpoczynamy od ISTRII.

Mamy nadzieję, że trafiliśmy w Wasz gust. Projektując karty miesięcy, największy nacisk położyliśmy na ich czytelność. Niech ten kalendarz, każdego dnia, przypomina Wam, jak piękna jest Chorwacja!

UWAGA: Aby mieć pewność, że kalendarze dotrą do Was jak najszybciej, jeszcze pod choinkę, prosimy o wybór wysyłki do paczkomatu lub kurierem. Poczta Polska ma ręce pełne roboty, nie chcemy aby Wasz kalendarz utknął gdzieś na w urzędzie pocztowym.

UWAGA: Kalendarze wyprzedane! Ruszyła sprzedaż kalendarzy z niewielką wadą (ubrudzona okładka) w niższej cenie. Szczegóły poniżej.

UWAGA 1: Kalendarze posiadają wadę w postaci przybrudzonej okładki. Pozostałe karty miesięcy są w stanie nienaruszonym. Proszę o tym pamiętać podczas zamawiania. Zwroty z tego tytułu (powód: brudna okładka) nie są uznawane. Poniżej zdjęcia przybrudzeń okładki.

UWAGA 2: Zamawiając prócz kalendarza inne produkty z naszego sklepu, należy liczyć się z tym, że cała przesyłka dojdzie znacznie później (niż w przypadku zamówienia samego kalendarza), ponieważ zanim zostanie ona do Was wysłana, najpierw Selino musi wyprodukować zamówione pozostałe produkty. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem – jeśli zależy nam na szybkim otrzymaniu kalendarza – jest zrealizowanie osobnych zamówień.

REKLAMA

Więcej o kalendarzu

Kalendarz wydrukowany jest w formacie A3 (420x297mm) na wysokiej jakości papierze kredowym w orientacji poziomej. Zdecydowaliśmy się na druk obustronny co spowodowało zmniejszenie liczby zużytego papieru z 13 do 7 kart. Tradycyjnie już, skorzystaliśmy z usług firmy Selino, która wzorowo zajmuje się dystrybucją naszych naklejek. Niebawem znajdziecie więcej niespodzianek w naszym sklepie!

  • Format A3 ( 420x297mm)
  • 1+6 kart
  • Okładka: kreda mat 350g
  • Wnętrze: kreda mat 170g
  • Biała spirala z zawieszką

Cena kalendarza (z wadą): 15 zł

Przykładowe miesiące

Poniżej znajdują się wybrane karty miesięcy

REKLAMA

2 komentarze