Podsumowanie roku 2014

Nadszedł czas na podsumowanie mijającego roku z CroLove. Nie będzie to jednak typowe podsumowanie podróżnicze. Chcemy skupić się głównie nie na naszych podróżach, a wokół tego co udało nam się zbudować w 2014 roku – naszych działaniach mających na celu przybliżenie Wam pięknej Chorwacji. Będzie trochę liczb, znajdzie się również kilka słów odnośnie planów na 2015. Zapraszamy.

CroLove w liczbach

Statystyki Google Analytics to bardzo przydatne narzędzie. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że, od początku istnienia bloga, tj. od sierpnia 2012 r. odwiedzono nas ponad milion razy. Dziękujemy za zaufanie!
2014 rok zamykamy z 53 wpisami, które tylko w tym roku wygenerowały ponad 300 tysięcy Sesji oraz zgromadziły ponad 210 tysięcy czytelników (Unikalnych Użytkowników)

CroLove w Social Media

Jak dobrze wiecie, prócz bloga wiele czasu spędzamy z Wami na wielu portalach społecznościowych. Prym wiedzie Facebook, zauważamy również spore zainteresowanie CroLove na Instagram. W poniższych statystykach znajdują się tylko te profile, gdzie liczba obserwujących jest już na tyle duża, że nie wstydzimy się nią pochwalić. dalszy rozwój na portalach takich jak Zszywka, Stylowi, Tumblr. LinkedIn czy SlideShare zostawiliśmy sobie na nadchodzący rok.

Facebook: 2 205 obserwujących
Instagram: 593 obserwujących
Twitter: 552 obserwujących
Google+: 467 obserwujących i prawie 3 tyś. +1
Pinterest: 269 obserwujących
YouTube: 11 069 wyświetleń 10 filmów

analytics-fbAPodsumowanie 2015 roku na CroLove

Czego szukaliście na CroLove

Korzystając ze statystyk Google Analytics zrobiliśmy zestawienie dziesięciu najczęściej odwiedzanych wpisów na blogu. Ze statystyk Google wynika, że najczęściej służymy Wam wiedzą z zakresu porad pomocnych w podróżowaniu autem oraz cen na terenie Chorwacji. Nie inaczej będzie w nadchodzącym roku. Postaramy się być na bieżąco z cenami. Poniżej znajduje się lista 10 najpopularniejszych stron na CroLove w 2014 roku, posortowanych według liczby odwiedzin:

1. Ile kosztuje przejazd do Chorwacji? Policz zanim pojedziesz!
2. Samochodem do Chorwacji
3. Opłaty za autostrady i drogi ekspresowe w Chorwacji [2014]
4. Omiš – urokliwe miasteczko w Środkowej Dalmacji
5. Chorwacja we wrześniu
6. Ceny paliw w Chorwacji
7. Ceny podstawowych produktów w Chorwacji
8. Jeziora Plitwickie. Piękno chorwackiej przyrody
9. Wakacje w Dubrowniku – wskazówki
10. Samochodem na szczyt Sv. Jure

REKLAMA

Najpopularniejsze na Facebooku

Sprawdziliśmy również licznik Lubie to! przy wpisach. W ten sposób powstała lista najpopularniejszych dziesięciu wpisów na blogu, które najczęściej nagradzaliście lajkiem. Oto one:

1. Stare miasto w Dubrowniku
2. Jeziora Plitwickie. Piękno chorwackiej przyrody
3. Trogir – portowe miasto z zachwycającą starówką
4. Hvar – lawendowa wyspa
5. Omiš – urokliwe miasteczko w Środkowej Dalmacji
6. Ile kosztuje przejazd do Chorwacji? Policz zanim pojedziesz!
7. 10 potraw, które musisz spróbować będąc w Chorwacji
8. Mostar – wielokulturowe miasto w Bośni i Hercegowinie
9. Chorwacja we wrześniu
10. Split – magiczne miasto cesarza Dioklecjana

Plany na 2015 rok

2015 będzie dla nas bardzo pracowitym rokiem. Zapowiedź tego mieliśmy kilka dni przed świętami. Niestety terminy wykluczyły nas z fantastycznej akcji. A szkoda bo byłaby niezła bomba! Kolejna akcja szykuje się już na początku nowego roku, trzymajcie kciuki!
Przyszły rok to dalszy rozwój bloga, tego co go otacza no i oczywiście to co najważniejsze – kolejne wpisy, które przybliżą Was do Chorwacji nawet w zimowe wieczory.
Swego czasu wspominaliśmy na Facebooku o nowym przedsięwzięciu, które miało ruszyć z początkiem roku. Niestety kilka dni po ogłoszeniu naszych planów, szyki popsuła nam Chorwacka Wspólnota turystyczna „odpalając” projekt „Croatia 365”. W związku z tym musieliśmy nieco przekształcić nasz projekt co niestety spowodowało, że najprawdopodobniej nie uda nam się z nim ruszyć równo z nowym rokiem. Jak tylko ruszymy, poinformujemy Was o tym, mamy nadzieję, że się Wam spodoba!

Podoba Ci się CroLove? Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy!
Postaw kawę CroLove na buycoffee.to
Udostępnij dalej!
Udostępnij

REKLAMA