Istria aktywnie i smacznie, a to nie koniec. Plany na maj 2017

Weekend majowy spędzamy jeszcze w Polsce, ale już w połowie maja ruszamy na tygodniowy podbój Istrii, Zagrzebia i okolic. To będzie dla nas wyjątkowo aktywny tydzień, samo zdrowie. I to lubimy! Cała wyprawa została zaplanowana w taki sposób by poruszyć trzy ważne aspekty życia codziennego tj. kondycja fizyczna, naturalne i zdrowe odżywianie oraz spokój duszy. Na razie nie zdradzimy Wam wszystkich szczegółów, będziemy je odkrywać przed Wami sukcesywnie. Naszą majową przygodę będziecie mogli śledzić m.in. na naszych kanałach społecznościowych na Facebooku czy Instagramie. Poniżej znajduje się tematyczny podział, który może Was trochę nakierować na to co się będzie działo.

Kondycja fizyczna

Istria słynie bardzo dobrze rozwiniętej bazy dla uprawiania sportów. Znajduje się tam wiele ścieżek rowerowych i pieszych, a teren sprzyja hikingowi. Można skorzystać również z kajaków czy quadów. Czego dusza zapragnie. Postaramy się wykorzystać nasz pobyt jak najaktywniej.

Naturalne i zdrowe odżywianie

Nie samą tężyzną fizyczną człowiek żyje! W planach mamy zamiar poznać to co Istria poleca najlepsze dla podniebienia. Będzie bardzo smacznie!

Zdrowy duch

Czymże byłoby życie bez siły spokoju. Skąd ją czerpać? Udamy się po nią do Zagrzebia, a w szczególności do pewnego miejsca, znajdującego się na północ od stolicy, do którego każdego roku ciągną miliony.

Pierwszy lot LOTem na Istrię

Wisienka na torcie. Będziemy mieli możliwość odbyć pierwszy rejs Polskimi Liniami Lotniczymi LOT do Puli. Nie możemy się doczekać!

REKLAMA

Podoba Ci się CroLove? Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy!
Postaw kawę CroLove na buycoffee.to
Udostępnij dalej!
Udostępnij

REKLAMA