Międzynarodowe spotkanie influencerów turystycznych w Splicie

1 czerwca w Splicie rozpoczęło się 1. Międzynarodowe Spotkanie Influencerów Turystycznych w ramach kampanii #CentralDalmatiaPower, w którym mieliśmy przyjemność wziąć udział całą trójką. W ciągu 4 dni kilkunastu chorwackich i zagranicznych influencerów m.in. z Polski, Włoch, Wielkie Brytanii i Brazylii, odwiedziło jedne z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w żupanii splicko-dalmatyńskiej.

Był to nasz pierwszy wyjazd tego typu, obawialiśmy się, że Krysia nie podoła wysokiemu tempu programu. Obawy okazały się bezzasadne, a Kryśka skradła serca pozostałym uczestnikom spotkania.

Organizatorzy

Organizatorami tego wydarzenia były Wspólnota Turystyczna Żupanii Splicko-Dalmatynskiej oraz Magazyn Croatia Hot Spots.

Osobami prowadzącymi kampanię byli znani nie tylko w Chorwacji influencerzy Ella Dvornik oraz fotograf Goran Jović.

Uczestnicy

Prócz Gorana i Elli oraz nas, w spotkaniu influencerów wzięli również udział: Łukasz Michałowski i Anna Wizental, Vedrana Ilić, Gianna Apostolski, Horvat Cagalj, Petra Colak, Diana Loos, Lolalolica, Tina Gazin, Lidija Šeatović oraz Danijela Adler.

Odwiedzone miejsca

W ciągu tych 4 dni odwiedziliśmy m.in. Split, twierdzę Klis, turniej WTA Makarska, Skywalk Biokovo, Plażę Zlatni Rat w Bol na wyspie Brač, Hvar, a także Wyspy Paklińskie. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć.

REKLAMA

Split

Twierdza Klis

Skywalk Biokovo

WTA Makarska

Plaża Zlatni Rat w Bol

Miasto Hvar

Wyspy Paklińskie

Zdjęcia Gorana Jovića

Goran Jović jest świetnym fotografem, znanym nie tylko ze zdjęć Chorwacji. Przez niemal całe wydarzenie Goranowi towarzyszyły jego aparaty, efektem czego były te piękne poniższe zdjęcia. Więcej zdjęć Gorana zajedziecie na jego Instagramie.

Podoba Ci się CroLove? Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy!
Postaw kawę CroLove na buycoffee.to
Udostępnij dalej!
Udostępnij

REKLAMA