Ślub w Chorwacji i Czarnogórze

Która para nie marzy o ślubie jak z bajki? Najlepiej podczas pięknego zachodu słońca, przy szumie Adriatyku, w magicznym miejscu, starym kościółku lub w plenerze. Każde marzenie jest do spełnienia, a przyczynić się mogą do tego dwie niesamowite dziewczyny Daria i Paulina, które poznaliśmy w tym roku podczas naszej podróży do Chorwacji. Założyły one agencję I Do in Du organizującą cudowne i niezapomniane ceremonie ślubne w Chorwacji.

Dubrownik lub Czarnogóra – wymarzone miejsca na ślub

Zaczęło się od ślubu Pauliny w Dubrowniku, która postanowiła umożliwić innym szczęśliwym parom poznanie uroku miasta podczas najpiękniejszego wydarzenia w życiu. Jak piszą na swojej stronie, organizacja ślubów to ich pasja i prawdziwa przyjemność. Nie tylko oferują pomoc w formalnościach, ale też realizują nawet najbardziej szalone pomysły na ślub i są otwarte na wiele propozycji. Korzystając z ich oferty można powiedzieć sobie TAK! w naprawdę niezwykłym miejscu jak Dubrownik.

Ponadto, Paulina jest licencjonowanym przewodnikiem po Dubrowniku i okolicy.

W ofercie I do in Du znajduje się organizacja ślubów kościelnych, cywilnych i symbolicznych. Ślub kościelny można wziąć w jednym ze znanych kościołów w Dubrowniku lub wybrać te kościółki lub kapliczki, które może są mniej znane, ale za to znajdują się w wyjątkowych i malowniczych zatokach okolic miast

. W sprawie ślubu cywilnego i symbolicznego mamy więcej pola do wyobraźni. Ślub taki może się odbyć na plaży, na wyspie, we wspaniałych wnętrzach wręcz ociekających historią, barokiem, renesansem.

Dla tych, co chcą zboczyć trochę od Chorwacji, agencja, jako pierwsza organizującą śluby na wybrzeżu Adriatyku, włączyła do swojej oferty absolutną nowośćorganizację zaślubin na wyjątkowej wyspie Matki Boskiej Skalnej w Czarnogórze. Czy wiecie, że to jedyna wyspa na Adriatyku uformowana ludzką ręką?

REKLAMA

Organizatorki z pewnością znają już wszystkie magiczne miejsca w Dubrowniku i okolicach, ale nie oznacza to, że sami nie możemy znaleźć tego swojego wymarzonego zakątka na piękny ślub. A może jest gdzieś para narzeczonych, która poznała się właśnie przy Adriatyku i mają już swoje wymarzone miejsce na ślub, niezwykłe tylko dla nich?

Od planowania do wykonania

Oferta Darii i Pauliny obejmuje praktycznie zorganizowanie całej ceremonii, od ułożenia planu, przygotowania niezbędnych dokumentów, ich tłumaczenie, złożenie w odpowiedniej instytucji, przez zorganizowanie przyjazdu polskiego księdza, dekorację kościoła, oprawę muzyczną, po fotografa, fryzjera, kosmetyczkę, samochód ślubny i wszystko to, co potrzebne jest do organizacji ślubu kościelnego lub cywilnego w obcym kraju.

Ponad to organizatorki oferują opiekę przez cały okres pobytu, a nawet specjalny telefon, na który będzie mogła zadzwonić uciekająca panna młoda lub zestresowany narzeczony. Przyszła para młoda może sama przedstawić swoje pomysły na ten najważniejszy dzień, lub skorzystać z doświadczenia całej ekipy organizującej ślub w I do in Du.

Oczywiście w pakiecie ślubnym można skorzystać również z pomocy organizatorek w różnych nieprzewidzianych sytuacjach.

Wystarczy się pojawić

Usługa agencji I do in Du jest do tego stopnia kompleksowa, że organizacja jest zwykle dopięta na ostatni guzik jeszcze przed przyjazdem narzeczonych i ich rodzin, a pojawienie się dopiero 2-3 dni przed ceremonią nikogo nie zdziwi. Dziewczyny i ich współpracownicy zajmują się każdą formalnością i każdą sprawą związaną z ceremonią.

REKLAMA

Można też skorzystać z oferty organizacji przyjęcia weselnego, cateringu, rezerwacji hoteli, a nawet zapewnienia opieki nad dziećmi i organizacji wieczorów panieńskich i kawalerskich.

Jesteśmy przekonani, że dziewczyny spełnią każde, nawet to najbardziej zwariowane marzenie. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty. Nie odkładajcie decyzji na ostatnią chwilę. Rezerwujcie terminy już teraz. Naprawdę warto!

Kontakt z I Do in Du

I do in Du
Gorica 15
20 207 Mlini
Dubrownik, CHORWACJA
E-mail: info@idoindu.com

Daria:
E-mail: daria@idoindu.com
Tel.kom.: +385 915046028
Języki: polski, chorwacki

Paulina:
E-mail: paulina@idoindu.com
Tel.kom.: +385 919290067
Języki: polski, chorwacki, angielski

Zdjęcia z Dubrownika i Czarnogóry

Czarnogóra

Czarnogóra

Dubrownik
Dubrownik

No i jak? Przekonaliśmy Was? Jeśli tak to skontaktujcie się z Darią i Pauliną już dziś.

Zdjęcia pochodzą ze strony dziewczyn – idoindu.com

Zapisz

REKLAMA

REKLAMA

2 komentarze