Zanim wyjedziesz do Chorwacji – odwiedź forum Cro.pl

W 2011, udając się pierwszy raz do Chorwacji, w poszukiwaniu cennych informacji, trafiłem na niesamowitą skarbnicę wiedzy jaką jest forum Cro.pl. Nie skłamię jeśli napiszę, że każdemu kto udaje się pierwszy raz do Cro, wystarczy wiedza zgromadzona na tym forum przez rzeszę aktywnych i zawsze pomocnych CroManiaków. Trudno jest scharakteryzować nawet w wielkim skrócie jakie pomocne informacje zawiera forum Cro.pl – po prostu musicie się tam udać, a po powrocie odwdzięczyć się za okazaną pomoc, udostępniając swoją wiedzę oraz opis podróży. Gorąco zachęcam do odwiedzenia forum każdą osobę, która udaje się nad Adriatyk.

Wojtek

REKLAMA

9 komentarzy

 1. Włodek
  -

  Byłem ponad 20 razy w Chorwacji, za każdym razem w innym miejscu i jestem zauroczony nią. Tam jest zawsze pogoda, dobre jedzenie i czyste plaże z cudownie przejrzystą wodą. Byłem w Hiszpanii, Włoszech, Grecji, Turcji ale to nie to.

 2. Chorwacja
  -

  Zgadzam się, że forum cro.pl to super sprawa dla wszystkich, którzy planują wyjazd do Chorwacji. Sam tam zaglądam co jakiś czas, jako że planuję wakacje w Chorwacji w najbliższym sezonie.

 3. croator
  -

  W Chorwacji z 5 razy byłem i jest to najbardziej dokładnie zwiedzony przeze mnie kraj. Jest co zobaczyć w Chorwacji, polecał zwłaszcza Dubrownik. Adriatyk – cudowne, czyste morze… w Chorwacji jest wszystko czego dusza zapragnie!
  Zdjęcia które warto obejrzeć: [link usunięty]