Zanim wyjedziesz do Chorwacji – odwiedź forum Cro.pl

W 2011, udając się pierwszy raz do Chorwacji, w poszukiwaniu cennych informacji, trafiłem na niesamowitą skarbnicę wiedzy jaką jest forum Cro.pl. Nie skłamię jeśli napiszę, że każdemu kto udaje się pierwszy raz do Cro, wystarczy wiedza zgromadzona na tym forum przez rzeszę aktywnych i zawsze pomocnych CroManiaków. Trudno jest scharakteryzować nawet w wielkim skrócie jakie pomocne informacje zawiera forum Cro.pl – po prostu musicie się tam udać, a po powrocie odwdzięczyć się za okazaną pomoc, udostępniając swoją wiedzę oraz opis podróży. Gorąco zachęcam do odwiedzenia forum każdą osobę, która udaje się nad Adriatyk.

Wojtek

Podoba Ci się CroLove? Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy!
Postaw kawę CroLove na buycoffee.to
Udostępnij dalej!
Udostępnij

REKLAMA

10 komentarzy

 1. Włodek
  -

  Byłem ponad 20 razy w Chorwacji, za każdym razem w innym miejscu i jestem zauroczony nią. Tam jest zawsze pogoda, dobre jedzenie i czyste plaże z cudownie przejrzystą wodą. Byłem w Hiszpanii, Włoszech, Grecji, Turcji ale to nie to.

  • Wojtek Tyluś
   -

   Witaj,
   Nie będzie to pora sezonowa ale w porównaniu do Polski będzie całkiem sympatycznie :)
   Na pewno będzie pięknie nad Jeziorami Plitwickimi :)

   Kilka tematów wartych przestudiowania:
   http://cro.pl/pogoda-w-pazdzierniku-w-mijscowosci-dubrovnik-t27615.html
   http://cro.pl/pogoda-w-pazdzierniku-t2199.html
   http://cro.pl/czy-pazdziernik-to-nie-pozno-na-chorwacje-t1837.html
   http://cro.pl/pazdziernik-w-chorwacji-t8988.html

 2. Chorwacja
  -

  Zgadzam się, że forum cro.pl to super sprawa dla wszystkich, którzy planują wyjazd do Chorwacji. Sam tam zaglądam co jakiś czas, jako że planuję wakacje w Chorwacji w najbliższym sezonie.

 3. croator
  -

  W Chorwacji z 5 razy byłem i jest to najbardziej dokładnie zwiedzony przeze mnie kraj. Jest co zobaczyć w Chorwacji, polecał zwłaszcza Dubrownik. Adriatyk – cudowne, czyste morze… w Chorwacji jest wszystko czego dusza zapragnie!
  Zdjęcia które warto obejrzeć: [link usunięty]

 4. Tom
  -

  Witam,
  Proszę o informację gdzie szukać noclegu w CRO o tej porze? Tzn. końcem maja. Kilka czynników spowodowało że jeszcze nie mamy (rodzina 2 +3) wybranego miejsca a ceny oferowane, które widzę na znanym portalu (nazwa spolszczona kojarzy się z książką -:)) za pobyt 7-10 dni znacznie przekraczają barierę 4K (zakwaterowanie). W grę nie wchodzi kemping (małe dzieci). Będzie to nasz nasz drugi wyjazd do CRO i wiem, że można zmieścić się w tej kwocie tyle tylko, że w poprzednim razem od razu „siadła” oferta/nocleg w rozsądnych pieniądzach na tym portalu a teraz już takich możliwości widzę nie ma (wiem że inne czasy ….) – stąd pytanie o źródło poszukiwań – a chodzi mi o sprawdzone i wiarygodne źródła. A i jeszcze jedno chodzi o pobyt to: wybrzeże/wyspa/półwysep – z dostępem do plaży – to tak k woli wyjaśnienia bo wie, że w środku lądu tanią ofertę znajdę -:) Pozdrawiam, Tomek z Rodziną.