CroLove patronem medialnym Auto Stop Race 2017

Jest nam bardzo miło poinformować Was, że zostaliśmy patronem medialnym Auto Stop Race 2017 – największego w Europie wyścigu autostopowego, którego tegoroczna meta znajduje się w miejscowości Fažana, położonej w południowo-zachodniej części wybrzeża Istrii. Stąd właśnie nasza chęć bycia częścią tegorocznego ASR. Auto Stop Race już raz zawitał do Chorwacji, dokładnie w 2013 roku do Dubrownika.

Do dnia dzisiejszego, przy kompleksie hotelowym w Kupari widoczne jest graffiti, które pozostawili po sobie uczestnicy ASR. Organizatorem Auto Stop Race jest Klub Podróżników BIT, działający przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Naszym zadaniem będzie informowanie Was na naszym fanpejdżu o przebiegu Auto Stop Race!

Start Auto Stop Race 2017


29 kwietnia z kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wystartuje ponad 500 dwuosobowych zespołów, których celem jest Fažana. Dystans, jaki ich czeka to około 1100 kilometrów. Po dotarciu do celu, na uczestników czekać będą między innymi: nagrody dla najszybszych, koncerty, animacje na basenie, strefa chillout, bitwa na balony z wodą, zajęcia sportowe, strefy tematyczne i zabawa do białego rana.

Tegoroczna edycja wprowadza również nowości, jak np. możliwość autostopowej rywalizacji polegająca na zaliczaniu pewnych kluczowych punktów na trasie.
Ilość uczestników jest ograniczona. Co ciekawe miejsca w ASR rozeszły się w 60 sekund!

Informacje na temat projektu, relacje z poprzednich edycji oraz regulamin można znaleźć na stronach internetowych wyścigu: www.AutoStopRace.pl oraz facebook.com/AutoStopRace.
Wszystkim uczestnikom Auto Stop Race życzymy jak najszybszego dotarcia do mety!

REKLAMA

Trasa Auto Stop Race 2017

Auto Stop Race 2013 – Dubrownik

Zwycięzcy Auto Stop Race 2013 pokonali trasę z Wrocławia do Dubrownika w 18 godzin i 5 minut! Na mecie znaleźli się wcześniej od organizatorów.

Logo Auto Stop Race 2017
Podoba Ci się CroLove? Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy!
Postaw kawę CroLove na buycoffee.to
Udostępnij dalej!
Udostępnij

REKLAMA