Zagrzeb w obiektywie smartfona

Fotogeniczny Zagrzeb! Wspaniałe miejsce, które, bezapelacyjnie musicie odwiedzić w drodze z lub do Polski.

Za każdym razem kiedy pojawiamy się w Zagrzebiu, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nie ważne czy spędzamy w nim tydzień podczas Adwentu czy 3-dniową Majówkę. Każda godzina, spędzona w stolicy Chorwacji ubogaca nas na maksa! Powiedzieć o Zagrzebiu, że to miasto tętni życiem młodych i starszych przez cały rok to nic nie powiedzieć. Zagrzebianie mają miliony pomysłów jak ubogacić życie w mieście o każdej porze roku. A jeśli do życia kulturalnego dorzucimy piękne otoczenie zabudowań pamiętających czasy Austro-Węgier, otrzymujemy raj dla fotografów. Na każdym kroku czeka na nas interesujący kadr.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym pięknym mieście, koniecznie sprawdźcie nasz wpis pt. „Zagrzeb – miejsca, które musisz odwiedzić będąc w stolicy Chorwacji”.

Nasza ostatnia wizyta w Zagrzebiu trwała zaledwie jeden dzień. Jeden dzień w zupełności wystarczy na spacer po starej części miasta oraz jego najbliższej okolicy. Każda nasza wizyta w Chorwacji okupiona jest wielkim, ciężkim plecakiem sprzętu fotograficznego i elektroniki. Tym razem było inaczej, postanowiliśmy ruszyć w miasto wyłącznie ze smartfonem w ręku.

Ten wpis dedykowany jest posiadaczom smartfonów, stąd pomysł na wszystkie zdjęcia wykonane w pionie. Miłego oglądania!

 

REKLAMA

Katedra w Zagrzebiu Targ Dolac w Zagrzebiu Park Zrinjevac w Zagrzebiu Art Bar w Zagrzebiu Pamiątki z Zagrzebia Tunel w Zagrzebiu Kościół Świętego Marka w Zagrzebiu Fontanna w Zagrzebiu Pomniki w Zagrzebiu Kolejka Zagrebačka uspinjača w Zagrzebiu Pamiątki z Zagrzebia Ulice Zagrzebia Drzwi Zagrzebia Ulica Ilica wZagrzebiu Street Art w Zagrzebiu Budynki w Zagrzebiu Tramwaje w Zagrzebiu Pomniki w Zagrzebiu Jedzenie w Zagrzebiu Wyznanie miłosne w Zagrzebiu Ulice Zagrzebia Panorama Zagrzebia Panorama Zagrzebia Park Zrinjevac w Zagrzebiu Koncert w Zagrzebiu Park Zrinjevac w Zagrzebiu Lotnisko w Zagrzebiu

REKLAMA