CroatianEnglishGermanPolishRussian

Šibenik nocą

Šibenik nocą

Już po pierwszej wizycie w Šibeniku, poczuliśmy miętę do tego miejsca. Podczas drugiego pobytu, dzięki Agnieszce z Ilijady, która przybliżyła nam kilka ciekawych faktów, Šibenik znalazł się na naszej liście najpiękniejszych miejsc w Chorwacji. Zajmuje on bardzo ważne miejsce w dziejach Chorwacji. To również miejsce z dużym potencjałem turystycznym. Więcej o Šibeniku przeczytacie we wpisie p.t. „Šibenik – zabytkowe miasto kuszące zatoką”.  Jest to już nasz drugi nocny spacer z aparatem na blogu. W pierwszą podróż zabraliśmy Was do Zadaru, a zdjęcia z tej podróży znajdziecie we wpisie p.t. „Zadar nocą – a kiedy miasto już zaśnie…” . Šibenik – piękny za dnia, piękny jest również nocą. Na dowód, poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z naszego nocnego spaceru.

I jeszcze prośba do ekspertów od nocnych ujęć – nie czepiajcie się zbyt mocno jakości, dopiero uczymy się obchodzić z nocną fotografią, wiemy, że jeszcze długa droga przed nami.

Šibenik nocą Šibenik nocą Šibenik nocą Šibenik nocą Šibenik nocą Šibenik nocą Šibenik nocą Šibenik nocą Šibenik nocą Šibenik nocą Šibenik nocą Šibenik nocą Šibenik nocą Šibenik nocą Šibenik nocą Šibenik nocą Šibenik nocą


Wystaw nam ocenę!
TragediaSłaboMoże byćDobrzeSuper (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

2 komentarze

 1. milionymil
  Sie 03, 2016 @ 14:14:24

  Sibenik jest piękny i nie tylko nocą :) tyle tam uliczek, że początkującym łatwo jest się zgubić. Piękne ujęcia, dzięki.

  Reply

 2. Katarzyna
  Sie 18, 2016 @ 22:11:15

  Byłam za dnia, w 40 stopniowym upale, myślałam, że padnę po drodze, ale było prawie pusto i pięknie.

  Reply

Skomentuj ten wpis

Więcej w Chorwackie ciekawostki, Dalmacja północna
Šibenik nocą
Šibenik nocą

Šibenik - piękny za dnia, piękny jest również nocą. Na dowód zabieramy Was na nocny spacer po tym pięknym mieście,...

Zamknij