Czarter jachtów w Chorwacji z wyszukiwarką online YACHTIC.com

Naszą miłość do Adriatyku już znacie, co pewien czas przybliżamy Wam również naszą miłość do żeglowania. Żeglowanie po Adriatyku to świetna alternatywa dla odpoczywania na chorwackim lądzie. Dzisiaj przybliżymy Wam, jak w szybki, prosty i czytelny sposób wyczarterować jacht w Chorwacji. Z racji posiadania zaszczytnego tytułu „Ambasador marki YACHTIC.com”, proces ten opiszemy na przykładzie prawdopodobnie najlepszej wyszukiwarki jachtów w sieci – wyszukiwarki YACHTIC.com. Do dzieła!

Na wstępie ciekawostka. W bazie YACHTIC znajduje się 41 741 jachtów! Zakładając, że na opłyniecie jednego jachtu potrzebujemy jednego dnia, opłynięcie całej bazy YACHTIC.com zajmie nam ponad 114 lat. Może być ciężko wyrobić się w czasie z opłynięciem wszystkich jednostek.

Wakacje pod żaglami warto zaplanować nie mniej precyzyjnie niż te na lądzie. Jeśli zawsze dbacie o to, żeby zarezerwować możliwie komfortowy nocleg w atrakcyjnym widokowo miejscu, doskonale znacie procedury związane z bukowaniem on-line. Nie są one oczywiście skomplikowane i takie same będą, kiedy zamiast pokoju hotelowego czy samodzielnego apartamentu postanowicie zarezerwować jacht.

Na stronie YACHTIC.com wyczarterujecie jacht idealnie dopasowany do Waszych indywidualnych potrzeb oraz potrzeb załogantów, którzy wraz z Wami planują zmienić wakacyjną perspektywę i zamiast tęsknym okiem spoglądać w stronę morza, zdecydują tym razem przyglądać się klifom, wyspom i marinom z pokładu jachtu.

Czarter jachtów YACHTIC.com

Yachtic to wyszukiwarka intuicyjna: na wstępie „zapyta” o sprawy elementarne – dokąd i kiedy się wybieracie, jaki jacht preferujecie, ile osób zamierza się zaokrętować na pokład – i pokaże wszystkie dostępne w interesującym Was terminie jachty. Możecie też od razu przejść do wyszukiwania szczegółowego.

Obok wspomnianych kwestii, można ustawić w wyszukiwarce dodatkowe parametry, np. ilość kabin i łazienek, udogodnienia techniczne związane budową i wyposażeniem jachtu a nawet opcje tak indywidualne jak możliwość zabrania zwierząt na pokład. Tu także określacie cenę, którą jesteście skłonni zapłacić za najem oraz wiek jachtu, który wydaje Wam się do przyjęcia.

REKLAMA

Czarter jachtów YACHTIC.com

Przechodząc procedurę bukowania jachtu, zostaniecie poproszeni o dokonanie dwóch opłat: rezerwacyjnej oraz finalizującej i ostatecznie potwierdzającej zawarcie umowy najmu. Możecie płacić w złotówkach lub w euro, tradycyjnym przelewem, bądź za pomocą bezpiecznych płatności DotPay.

Pamiętajcie, że w trakcie procedury rezerwacyjnej zostaniecie poproszeni o skan lub fotografię uprawnień skipera oraz podanie danych personalnych załogantów. Jeśli nie macie uprawnień, możecie wynająć jacht wraz z zawodowym skiperem, który przy okazji będzie doskonałym przewodnikiem turystycznym. Wyszukiwarka umożliwia Wam także wpisanie dodatkowych próśb lub uwag.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania zajrzyjcie na stronę YACHTIC.com do działu Pytania i odpowiedzi.
Jeśli wolicie, żeby ktoś poprowadził Was krok po kroku, obejrzyj załączone filmy na kanale YACHTIC na YouTube.

Co zabrać na rejs jachtem w Chorwacji

REKLAMA